M3 Works olarak dijital oyunlara verdiğimiz önemi bu seferde FedEx ekibi için yaptığımız aktivitede gösterdik. Toplantılar arasında enerjilerini yükseltmek için FedEx ekibine Dijital Penaltı oyununu kurduk.

Nisan 2019 tarihinde, İstanbul’da bir otelde FedEx ekibi için gerçekleştirdiğimiz Dijital Penaltı aktivitesi katılımcılar arasında oldukça eğlenceli anlar yaşanmasına neden oldu. Toplantı için bir araya gelen FedEx ekibi aralarda toplantının sebep olduğu düşük enerjiyi Dijital Penaltı aktivitesiyle tekrardan yükselttiler. Led ekranda görünen kaleyi dijital alıcıya karşı şut çekerek gol atmaya çalışan katılımcılar kıyasıya bir yarışın içine girdiler. Kendi aralarında turnuvalar bile yapan katılımcılar ufak iddialar koyarak aktiviteyi daha da renklendirdiler. Türkiye’de çok sık rastlanmayan dijital oyunların başında gelen Dijital Penaltı oyunu fuaye alanlarında, fuar stantlarında oldukça tutulan ve değer gören bir aktivitedir.

FedEx ekibi için gerçekleştirilen Dijital Penaltı aktivitesi katılımcıların enerjisini yükseltip, somurtan yüzlerini güldürmüştür. Katılımcıların büyük keyif aldığı aktivite tüm gün süren fuaye aktiviteleri arasında en çok talep edilenler arasındadır.

Yer: İstanbul
Tarih: 24/04/2019

FedEx Dijital Penaltı FedEx Dijital Penaltı FedEx Dijital Penaltı FedEx Dijital Penaltı