M3 Works olarak Siemens ile gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu etkinliğinde renkli anlara yaşandı. Siemens ile her bir çalışanın ekibin ayrılmaz bir parçası olduğu mesajını veren ve firma içi bağı kuvvetlendiren bu aktivite sayesinde Siemens çalışanları keyif dolu vakit geçirdiler.

24 Eylül 2019 Salı günü, İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu katılımcılar tarafından büyük bir ilgi gördü. Elbirliği Tablosu etkinliği şirket birliğini ve takım ruhunu ifade eden görsel bir çalışmadır. Aidiyet duygusunu geliştiren ve çalışanlar arası bağları kuvvetlendirmesiyle bilinen bu etkinlik sayesinde Siemens çalışanları arasındaki iletişim farklı bir boyut kazandı. İstanbul’da gün boyu süren toplantılarda çalışanları motive etmek ve enerjilerini artırmak için günün sonunda düzenlenen Elbirliği Tablosu etkinliğiyle iş birliği ve takım çalışmasının güzel bir örneği sergilendi. Dev boyutlardaki panoya renkli boyalarla el izlerini çıkaran Siemens ekibi renkli bir görsel şova imza attı. Renkli boyalar içerisinde kendi istedikleri boyaları seçen katılımcılar, özgürce ve yaratıcılıklarını kullanarak Siemens ekibi ellerini renkli boyalara batırarak tablodan bir daha hiç çıkmayacak izler yarattılar. Sağlık açısından hiçbir sakıncası bulunmayan ve su bazlı olup kıyafetlerden, ellerden kolayca çıkabilen boyalarımız katılımcılarımız tarafından isteyen çıplak elle isteyen ise eldivenleri ellerine geçirerek Elbirliği Tablosu etkinliğini gerçekleştirdi. Ellerini renkli boyalara batıran katılımcılar Elbirliği Tablosu’nu adeta rengârenk görsel bir şölene dönüştürdü. Çeşitli renklerden oluşan boyalar arasında özgürleşen katılımcılar tablo bütünlüğünü bozmamak ve uyumlu bir çalışma sergilemek için takım halinde başarılı bir performansa imza attılar. Birlik ve beraberlik mesajının en iyi örneği olan Elbirliği Tablosu etkinliği sayesinde takım ruhu gelişirken, katılımcılar gün boyu süren toplantının stresini de atmış oldular. İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Elbirliği Tablosu etkinliği başından sonuna kadar katılımcılar arasında kuvvetlenen iletişim bağı ve takım ruhu, firma çalışanlarının motivasyonuna büyük ölçüde katkı sağlarken, katılımcıların yaratıcılıklarının gelişmesine de büyük etkisi olmuştur.

M3 Works olarak Siemens ile yapmış olduğumuz Elbirliği Tablosu etkinliği başladığı andan itibaren katılımcıların enerjisini ve heyecanı hep en üst seviyedeydi. Tam bir takım olmayı başaran Siemens ekibi aidiyet duygusunu geliştirmeyi başarmıştır. Ellerinin izlerini ölümsüzleştiren ekip aktivite alanından daha enerjik bir şekilde ayrıldı.

Yer: İstanbul

Tarih: 24 Eylül 2019