M3 Works olarak Sanofi ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Fabrikası bütün katılımcılar tarafından keyifli anlar yaşanmasına olanak sundu.

17 Nisan 2019 Çarşamba günü 150 kişilik Sanofi ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Fabrikası eğlenceli ve bir o kadar da renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. M3 Works ekibini ve oyuncakları karşılarında gören Sanofi ekibinin yüzlerinde şaşkın bir ifade vardı. M3 Works eğitmeninin yaptığı konuşma ile başlayan etkinlik bir anda insanların yüzlerine tebessüm getirdi. Oyuncak Fabrikası etkinliğine başlayan katılımcılar bir takım olarak çalışmanın önemini ve keyfini tekrardan hatırladılar. M3 Works asistanları masaların arasında dolaşırken katılımcılara da yardım ederek hem işlerini kolaylaştırıyor hem de zorlukların üstesinden gelmelerinde biraz da olsa destek oluyorlardı. Başlarda zor gelen bu etkinliğin ekip olarak çalışınca ne kadar kolay olduğunu anlayan katılımcılar oyuncakları birleştirmeye çalışırken yüzlerinde ki mutluluk ifadesi görülmeye değerdi. Oyuncakların birleşimi bitiren katılımcılar boyama aşamasına geçerken içlerinde ki çocuğu adeta dışarı çıkarmışlardı. Bir sosyal sorumluluk projesi olan Oyuncak Fabrikası‘nın en önemli kısmı katılımcıların yaptıkları oyuncakların bağış olarak çocuklara hediye edilmesiydi. Yapılan oyuncakların Koruncuk Vakfındaki ihtiyaç sahibi çocuklara bağışlanacak olması ekibi daha da motive ederek oyuncakları özenle yapmalarını sağladı.

M3 Works olarak Sanofi Ekibi ile gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projesi olan Oyuncak Fabrikası aktivitemizde katılımcılar ekip olarak çalışmanın işlerini ne kadar kolaylaştırdığını ve daha keyifli olduğunu tekrar hatırlayarak harika bir gün geçirdi.

Yer: İstanbul
Tarih: 17/04/2019

Sanofi Oyuncak Fabrikası Sanofi Oyuncak Fabrikası Sanofi Oyuncak Fabrikası Sanofi Oyuncak Fabrikası