Genel Energy ekibi ile birlikte sosyal sorumluluk projesi olan Oyuncak Fabrikası etkinliği gerçekleştirdik. Başladığı andan itibaren renkli anlara sahne olan etkinlikte katılımcılar duygu dolu anlar yaşadılar.

17 Nisan 2019 Çarşamba günü, Ankara’da Genel Energy ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Fabrikası etkinliği aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesidir. Genel Energy çalışanları alana gelmeden M3 Works ekibi alanı etkinliği hazır hale getirdiler. Etkinlik alanına gelen 80 kişilik Genel Energy ekibi heyecanla etkinliğin başlamasını bekliyordu. Yapılan bu aktivitenin amacı katılımcıları bir hayli keyiflendirdi. Sunucumuzun açılış konuşmasının ardından yerlerini alan Genel Energy ekibi hemen maket oyuncakları yapmaya başladı. Heyecanın bir kez olsun düşmediği aktivitede Genel Energy ekibi bireysel bir çalışma gibi görünse de yardımlaşarak takım olma ruhunu bir kez daha keşfetti. Ekip içi iletişimin önemine vurgu yapan aktivite takımları birbirleri ile tanışıp kaynaşmaya yönlendirdi. Maket oyuncakların yapımı sırasında zorlandıkları kısımlarda diğer arkadaşlarından yardım alan katılımcılar birlikte hareket etmeyi ve zorlukları aşmayı yeniden öğrendi. Yapılan oyuncakların Koruncuk Vakfındaki çocuklara bağışlanacak olması ekibi daha da motive etti. Oyuncakların yapım aşamasının bitmesinin ardından çocuklara ulaşması için mektupta yazan katılımcılar hiç unutamayacakları anılar yaşadı. Tek bir amaç için bir araya gelen katılımcılar Oyuncak Fabrikası etkinliğinde ihtiyaç sahibi çocuklar için kolları sıvadılar. Kendi ellerinden çıkan oyuncaklarla oynayacak olan çocukları düşündükçe katılımcıların yüzlerindeki gülümsemeler artmaya başlıyordu. İç iletişimin güçlenmesinde büyük etkisi olan Oyuncak Fabrikası katılımcılar için hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinlik oldu.

M3 Works olarak Genel Energy ekibi ile yaptığımız Oyuncak Fabrikası etkinliği eğlencesi ve duygusu yoğun bir aktivite oldu. Katılımcılarla birlikte çok keyifli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmış olduk. Oyuncak Fabrikası ekibi yardımlaşmanın işleri nasıl kolaylaştırdığını ve birlikte çalışmanın nasıl keyifli olduğunu tekrardan hatırlamış oldu.

Yer: Ankara
Tarih: 17/04/2019

Genel Energy Oyuncak Fabrikası Genel Energy Oyuncak Fabrikası Genel Energy Oyuncak Fabrikası Genel Energy Oyuncak Fabrikası