ABB Elektrik ekibi için gerçekleştirdiğimiz CSI Olay Yeri İnceleme etkinliği oldukça heyecanlı ve keyif dolu geçti. Katılımcıların ipuçlarını birleştirerek çözdüğü şifreler etkinlik sonun da katil kim olduğunu ortaya çıkardı.

Nisan 2019 tarihinde İstanbul’da ABB Elektrik ekibi için gerçekleştirdiğimiz CSI Olay Yeri İnceleme etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi ve heyecanı hep üst seviyede geçti. Katılımcıların aktivite alanına gelmesi ile ne yapacaklarını ilişkilin kafalarındaki soru işaretini komiser arkadaşımızın sahne çıkıp yaşanan olayı anlatmasıyla birlikte neler olduğunu öğrenen ekip kimin katil olduğunu bulmak için takımlara ayrılarak kolları sıvadı. Çeşitli deliller, ipuçlarını toplayan katılımcılar, parmak izlerini de analiz ederek suçluyu bulmaya çalıştı. Bilgilere ulaştıkça çemberi daraltan katılımcılar şüpheliler arasından elemeye başladılar. Her ipucunun büyük önem taşıdığı CSI Olay Yeri İnceleme etkinliğinde dikkat ve yardımlaşma ön plana çıktı. M3 Works asistanlarının her bir takımın başında gezerek sıkıştığı noktalarda yardım etmeleri katılımcıların işlerini daha da kolaylaştırdı. Suçluların sırasıyla elendiği listede gerçek suçluyu bulan takım günün birincisi oldu. Herkesin içinde gizlice yatan dedektif ruhunu açığa çıkaran CSI Olay Yeri İnceleme etkinliği katılımcılara büyük keyif verdi. Etkinliğin sonunda takım olarak çalışmanın önemini hatırlayan takımlar daha hızlı bitirerek etkinliği ilk sırada tamamladı. İnce detayların bazen hayati önem taşıdığını anlayan katılımcılar, dikkatlerinin daha farklı ilerletmeleri gerektiklerini öğrenmiş oldular.

ABB Elektrik ekibi tam bir dedektif gibi her noktayı dikkatli ve detaycı bir şekilde inceleyerek sonuca ulaştı CSI Olay Yeri İnceleme etkinliğini başarıyla tamamladı. Takımların birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırladığı etkinlikte başarıları yüzlerindeki ifadeye de yansımıştı.

Yer: Bolu
Tarih: 19/04/2019

ABB Elektrik CSI Olay Yeri İnceleme ABB Elektrik CSI Olay Yeri İnceleme ABB Elektrik CSI Olay Yeri İnceleme ABB Elektrik CSI Olay Yeri İnceleme