Klasik Tabu online takım aktivitesi oldu!

Tabunun kalabalık gruplarda oldukça eğlenceli zamanlara vesile olması ile birlikte bu aktiviteyi online tabu şeklinde sizlere sunuyoruz. Özellikle pandemi dolayısıyla fiziksel ortamlarda birleşemeyen kişiler için online bir şekilde aktiviteler oluşturuyoruz. Bu noktada online tabu sayesinde oldukça iyi vakitler geçirmeniz için çalışıyoruz. Sadece şirketler için değil bütün kurum kuruluş, üniversiteler, dernekler, devler kurumları ve sivil toplum kuruluşları gibi geniş kitlelere hitap ediyoruz.

YouTube video

Online Tabu Kaç Kişilik Oynanıyor?

Online tabu için sunduğumuz etkinliklerde kişi sayısı tamamen size göre değişiyor. Etkinliğin gerçekleşebilmesi için minimum kişi sayısını geçtikten sonra fazlası size kalıyor. Organize ettiğimiz takım aktivitesinde oyun 2 takım halinde ilerliyor. Özel bir sistem üzerinden etkinliği başlatarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Online tabu etkinliği için kişi sayısı konusunda daha fazla detay almak için mutlaka bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Online Tabu Etkinliği Nasıl Düzenleniyor?

Sizler için organize ettiğimiz online tabu etkinliğimizi belirli faktörlere göre düzenliyoruz. Kişi sayısı, tarih, oyun süresi, bütçe ve daha pek çok faktör etkinliğin düzenlemesine etki ediyor. Bu noktada tamamen istenen koşulların sağlanması ile birlikte takım aktivitemizi başlatıyoruz. Ancak etkinliğin sorunsuz şekilde gerçekleşebilmesi için birkaç gün önceden erken bir şekilde ulaşılmasını tavsiye ediyoruz. Böylelikle online tabu için bütün hazırlıkları sağlayarak kusursuz bir takım aktivitesine dahil olmanızı sağlıyoruz.

Online Tabu Takım Aktivitesi

Online Tabu Etkinliği Ne Kadardır?

M3 Works olarak sağladığımız online takım aktivitelerinde fiyat konusu oldukça değişkenlik gösteriyor. Tamamen aktivitenin katılımcı sayısına, süresine, amacına ve diğer unsurlara göre fiyatlar değişiyor. Örneğin kalabalık bir şirket topluluğu için buna uygun fiyatlar sunuluyor. Bunun yanında online tabu takım aktivitesi için gereken hazırlıklar da fiyata dahil oluyor.

Sizler için sunmuş olduğumuz bu takım aktivitelerinden faydalanmak için hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız ya da mail adresimiz üzerinden fiyat teklifi alarak tamamen bütçenize uygun etkinlik oluşturabilirsiniz. Kişi sayısı, tarih, etkinlik süresi ve diğer detayları da ileterek istediğiniz vakitte etkinliğin başlamasını sağlayabilirsiniz. Gerekli bütün etkinlik detaylarını ise bizimle iletişime geçmeniz halinde öğrenebilirsiniz.