Bilgi Yarışmalarının En Keyiflisi Online Quiz

M3 Works olarak topluluğunuz için oldukça eğlenceli anlar yaşamanıza vesile oluyoruz. Kendi düzenlediğimiz aktivitelerimiz ile birlikte son derece keyifli bir rekabet ortamı yaratıyor. Genel olarak fiziksel ortamlarda gerçekleşen bu etkinlikleri online ortamlarda da sağlayarak her alanda etkinlik sunuyoruz. Online Quiz / Challenge kapsamında ise birbirinden farklı yarışmalar oluşturuyoruz. Kişi sayısı, bütçe ve süreye bağlı olarak en uygun etkinliklerin oluşturulmasını sağlıyoruz. Bunun yanında diğer özel tercihlere göre Online Quiz / Challenge etkinliğinin son halini sizlere sunuyoruz.

YouTube video

Online Quiz / Challenge Kaç Kişiyle Gerçekleşiyor?

M3 Works kapsamında organize ettiğimiz Online Quiz / Challenge etkinliklerimiz kişi sayısı olarak değişkenlik gösteriyor. Tamamen size bağlı olarak değişen kişi sayısı ile birlikte ona uygun yarışmalar düzenliyoruz. Bu noktada belirli bir kişi sayısına bağlı kalmadan etkinlik organizasyonlarımızı yürütüyoruz. Bunun yanında sadece şirketler ile sınırlı kalmayarak farklı birçok kurum ve kuruluş için de hizmet veriyoruz. Üniversiteler, devlet kurumları, sivil toplum kuruluşları ve dernekler gibi pek çok topluluk adına Online Quiz / Challenge etkinlikleri organize ediyoruz.

onlinebilgiyarışması

Online Quiz / Challenge Ücretleri Nelerdir?

Online Quiz / Challenge olarak net bir fiyat verememekle birlikte ücretlerin tamamen istenen etkinliğe ve diğer unsurlara bağlı olarak değiştiğini söyleyebiliriz. Etkinlik için talep edilen kişi sayısı, yarışma, etkinlik süresi ve bütçe gibi durumlar göz önüne alınarak fiyat teklifi veriyoruz. Ancak etkinliklerimizi bütçenize uygun şekilde düzenlemenize de olanak sağlıyoruz. Böylece herkesin bu keyifli anları yaşamasına olanak veriyoruz.

Online Quiz / Challenge Etkinlikleri Nasıl Yapılıyor?

M3 Works ekibi olarak sizler için Online Quiz / Challenge etkinliklerini tamamen isteğinize uygun şekilde organize ediyoruz. Etkinlik için belirttiğiniz kişi sayısına uygun olarak yarışmaları belirliyoruz. Bunun yanında istediğiniz tarihe ve etkinlik süresine uygun şekilde hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz. Tamamen online bir sistem üzerinden gerçekleşecek etkinliklerimiz için birkaç gün öncesinden talep edilmesini tavsiye ediyoruz. Online Quiz / Challenge etkinliği için bütün hazırlık aşamalarında sizleri bilgilendirerek oluşabilecek bütün pürüzleri gideriyoruz. Böylece sorunsuz şekilde keyifli anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

YouTube video

Daha fazla bilgi ve video için tıklayın.