Şipşak Photo Booth artık online!

M3 Works olarak en çok sevilen fiziksel etkinliklerimizden biri olan Photo Booth etkinliğimizi artık online olarak da sağlıyoruz. Online Photo Booth kapsamında etkinliğimizi organize ederek aynı heyecanın online üzerinden de alınmasına vesile oluyoruz. Topluluğunuz için eğlenceli pozlar vermenize yarayan etkinliğimiz sayesinde anın ölümsüzleştirilmesini de sağlıyoruz. Özellikle şirket toplantılarının olduğu günlerde Online Photo Booth etkinliğimiz ile birlikte toplantının bütün monotonluğunu ortadan kaldırıyoruz. Çalışanlarınızın çok daha motive ve keyifli bir şekilde katılım sağlamasını mümkün kılıyoruz.

Online Photo Booth Şipşak

Online Photo Booth Etkinliği Kaç Kişiyle Yapılıyor?

Sizler için organize ettiğimiz Online Photo Booth etkinliği tamamen isteğe bağlı kişi topluluklarınca gerçekleşebiliyor. Bu noktada belirli bir kişi sınırı bulunmaksızın oldukça rahat bir etkinlik süreci oluşturuyoruz. Bunun yanında sadece şirketler için değil bütün kurum ve kuruluşlar adına hizmetlerimizi sunuyoruz. Günümüzün çeşitli üniversiteleri, dernekleri, devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları gibi birçok topluluğa Online Photo Booth etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz.

 

 

 

Online Photo Booth Etkinliği İçin Ne Kadar Bütçe Gerekiyor?

Birçok kişinin merak ettiği konu olan Online Photo Booth etkinliği fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Tamamen kişi sayısı, etkinlik süresi ve diğer unsurlara göre değişen bu ücretler net bir rakama bağlı kalmıyor. Bunun yanında belirli bir bütçeye göre etkinliğin düzenlenmesi imkânı da bulunuyor. M3 Works olarak bizlerle irtibata geçmeniz halinde bütçenize en uygun etkinliğin oluşturulmasına olanak veriyoruz. Online Photo Booth etkinliği için gereken kişi sayısı, etkinlik amacı, etkinlik süresi ve tarihi gibi detayları iletmeniz halinde özel tekliflerimizi sunuyoruz.

Online Photo Booth

Online Photo Booth Etkinliği İçin Ne Kadar Erken İrtibat Gerekiyor?

Online Photo Booth etkinliği talep eden şirket, kurum ve kuruluşlar için olabildiğince erken bir şekilde irtibata geçilmesini tavsiye ediyoruz. Genel olarak erken bir şekilde hazırlıklarımızı sağlayarak etkinlik gününe hazır olmayı istiyoruz. Örneğin birkaç gün öncesinde bütün detayların belirlenmesi ve anlaşılması bizler için yeterli bir süre oluyor. Online Photo Booth için hazırlık aşamasında ve sonrasında etkinliğin nasıl gerçekleşeceği konusunda bütün bildirimleri de sizlere sağlayarak sıkıntısız şekilde etkinliği başlatıyoruz.

Daha fazla bilgi ve Online Photo Booth, Şipşak Fotoğraf Kabini videoları için tıklayın.