YouTube video

Online Photo Booth, Fotokabin Hizmeti

Artık eski teknoloji fiziksel foto kabinlere ihtiyacınız yok. Onlardan çok daha kaliteli fotoğraf çeken telefonlarınız veya diğer cihazlarınızla paylaşabileceğiniz kalitede şipşak etkinlik fotoğraflarına kavuşabilirsiniz.

Online fotoğraf kabinimizde markanıza özel çerçeveler ve arkaplanlar eşliğinde, herhangi bir yazılım kurmadan cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızca kolayca etkinliğinize özel fotoğraflar çekilebilir, bunu derhal paylaşabilirsiniz. Bunun için sadece Chrome, Safari, Opera veya Edge gibi bir browser yeterli.

Çekilen tüm fotoğraflar arşivlenerek, ister dijital ister basılarak tarafınıza teslim ediliyor.

FOTOKABİN: PHOTOBOOTH

Özel çerçeve veya kafa koymalı – cut out – tasarımlarımızla etkinliğinize özel konseptli fotokabinler, gelişmiş online photobooth’lar olarak Şipşak emrinizde. Sanal fuayenizin en eğlenceli aktivitelerinden biri olacak Şipşak Photobooth dışında yüzden fazla özgün M3 Takım Aktivitesi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

GIFBOX: GIF üretici GİF Kutusu

Ardı ardına dört ya da daha fazla fotoğrafı sizler için birleştiren GIF Box’ımız, etkinliğinize özel tasarımıyla oldukça sosyal medyadaki tüm beğenileri toplamanıza yarayacak.

BOOMERANG Photo Booth

Instagram’daki Boomerang etkisini yeni nesil online fotoğraf kabinimiz ile etkinliğinize özel olarak sanal fuayenizde kullanabilirsiniz.

TOPLU FOTOĞRAF KABİNİ

Birden fazla kişinin -elbette sosyal mesafeli- bir arada bulunduğu durumlar için özel Şipşak Fotokabinlerimizle sanal veya fiziksel etkinliklerinizi unutulmaz kılıyoruz.

KOCA KAFALAR DİJİTAL

Bubble heads maceramız sanalda da sürüyor. Koca kafalara özel çekim sayfamıza girdiğinizde markanıza özel içerikle çekilmiş koca kafalar görseliniz ister dijital ister imal edilerek kargo ile fiziksel olarak sizlere ulaştırılıyor.

Koca kafalar ve 3 boyutlu baskı hizmetleri için tıklayın.

ŞİPŞAK FOTOĞRAFÇI

Şipşak Photobooth ürünlerimiz dışında Şipşak fotoğrafçılarımız da sosyal mesafeli olarak hizmetinizde. Ayrıntılar için tıklayın.

ŞİPŞAK FOTOĞRAF DEKORLARI

Fiziksel etkinliklerinize özel harika dekorlar ve yeni nesil Şipşak fotoğraf deneyimi için tıklayın.