bisiklet fabrikasM3 Works ekibi Koca Kafalar Fotoğraf Atölyesi’ni iftiharla sunar. Sizde yaşamın monotonluğundan sıkıldıysanız ve masanızda eğlenceli şeyler görmek istiyorsanız Koca Kafalar Fotoğraf Atölyesi tam da şirketinize göre.

Koca Kafalar Fotoğraf Atölyesi oldukça kolay yapılan bir aktivite. Gerekli olan tek şey fotoğrafınız ve istediğiniz bir maket vücut. Koca Kafalar Fotoğraf Atölyesi için öncelikle fotoğrafınızın çekilmesi ve ardından sadece kafa kısmının alınması gerekiyor. Daha sonra beğendiğiniz makete eklenen kafa oldukça farklı ve eğlenceli görünüyor.

3D Yazıcı

3D Çıktınız için öncelikle 100 fotoğraf makineli portatif stüdyomuzda üç boyutlu fotoğrafınızı çekiyoruz. Ardından bunu 3 boyutlu yazıcımızda basıp hediye ediyoruz. Dilerseniz gövdeye dilediğiniz süper kahramanı veya ürün promosyon maskotunuzu koyarak eşsiz bir armağana çevirebiliriz!

Referans İşler

Turkcell Global Bilgi

tgb-kafalar-280-150

M3 Works olarak Turkcell Global Bilgi çalışanları ile gerçekleştirdiğimiz Koca Kafalar Fotoğraf Atölyesi etkinliği rengârenk görüntülere sahne oldu. Arka fon önünde poz veren toplam 230 katılımcı’nın fotoğrafları çekilip kafa kısımları basılarak maket’e uygulandı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/turkcell-global-bilgi-koca-kafalar-fotograf-atolyesi/

koca-kafalar-fotograf-atolyesi (1) koca-kafalar-fotograf-atolyesi (2) koca-kafalar-fotograf-atolyesi (3)

koca-kafalar-fotograf-atolyesi (4) koca-kafalar-fotograf-atolyesi (6) koca-kafalar-fotograf-atolyesi (5)

YouTube video
Etkinlik Türü
Fuaye Aktiviteleri
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Eğlence