Squid Game özgün uyarlaması ile takım çalışması deneyimleyeceğiniz heyecanlı bir takım aktivitesine hazır mısınız?

Güney Kore’nin çocuk oyunlarının takım çalışması, planlama, strateji gerektiren oyunlarının yüksek fedakarlıkla oynandığı dizinin M3 Works uyarlamasında altı farklı oyun sizleri bekliyor.

Fiziksel ve Online Seçenekleri

Katılımcıların fiziksel olarak yarıştığı, hem takım çalışması, hem bireysel yeteneklerinin öne çıktığı 6 oyun ile gerçek dünyada hazırladığımız Squid Game büyük heyecan içeriyor.

Ayrıca uzaktan çalışma grupları için Online Squid Game Takım Aktivitesi seçeneğimiz de bulunuyor. İnternet üzerinden oynanan Squid Game Takım Aktivitesi’nde ise yine fiziksel takım oyunlarında olduğu gibi birbirinden keyifli 6 farklı grup çalışması bulunuyor. Online olarak gerçekleştirilen Squid Game, Zoom, Webex, Teams, Google Meet veya size özel tasarlanan web sitesi üzerinden oynanabiliyor.

Özgün ve Squid Game’e Bağlı Hikaye

“Yeşil Işık Kırmızı Işık” oyunuyla başlayan Online Squid Game Takım Aktivitesi’nin devamında çeşitli fedakarlık yapması gereken katılımcılar, elenenler, tutkuyla ilerleyenler ve elbette kazananlar olacak. Takım çalışması disiplinine uygun Squid Game oyunumuz bu kurguya göre yeniden tasarlanmış olsa da hikayeye bağlı kalıyor.