Online Aktiviteler

Hızla değişen ve gelişen dünyamızda teknoloji artık kaçınılmaz bir zorunluluk haline geldi. Toplantılarımızı, projelerimizi, görevlerimizi online platformanlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları yaparken aktivitelere, etkinliklere ve takım çalışmalarına ihtiyaç duymaktayız. Bugün sizler için online aktiviteler hakkında bir yazı hazırladık. Keyifli okumalar.

Online Aktivitelerin Yaraları Nelerdir?

Mevcut mekanınızın dışına çıkmadan aktivitelere katılabilirsiniz. Konfor alanınızda yapabileceğiniz aktiviteler size kendinizi hem rahat hem motive olmuş hissettirecektir.

Takım olarak yapabileceğiniz online aktiviteler, yalnız olmadığınızı hissettirecektir. Ayrıca takımın bir parçası olduğunuz için iletişimiz aktif kalacaktır.

Online Aktiviteler Nelerdir?

M3 Work’un geniş içerikli online aktiviteler ve kurumsal etkinlikler kataloğunda yer alan birkaç aktiviteyi sizler için listeledik. Bunlar gibi onlarca aktivite hakkında bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Dans Atölyesi: Online dans atölyemiz ile evinizde dans etmeye ve daha önce hiç terlemediğiniz kadar terlemeye hazır olun!

Online Bilgi Yarışması: Bilgilerinizi sınamaya, soruları cevaplamaya hazır mısınız? Online bilgi yarışmamızda hem eğlenecek hemde öğreneceksiniz.

  • Nefes Eğitimi: Nefeslerimizi kontrol etmeyi öğreneceğiniz bu eğitimde ihtiyacınız olan tek şey telefonlarınız ve biraz gevşemeniz.

Oyuncak Fabrikası: Keyifli bir aktivite olan “Oyuncak Fabrikası” ile önce oyuncağımızın parçalarını birleştiriyoruz, sonra boyuyoruz…

Daha onlarca aktivite için iletişime geçmenizi bekliyoruz.