23 Nisan, Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği tarihtir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanan 23 Nisan, her sene ülkemizde coşkuyla kutlanmaktadır. Dünya’da çocuklara bayram hediye eden ve bu bayramı bütün dünya ile paylaşan ilk ve tek ülke Türkiyedir. Bizde bu özel günde çocukları unutmadık ve onlar için online aktiviteler tasarladık. Aktivitelerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. İşte o aktivilerden bazıları;

Bilim Atölyesi : Bu atölyede hem eğleniyoruz hem öğreniyoruz. Limondan elektrik üretmek gibi çeşitli deneyler yapıyoruz. Oldukça keyifli zaman geçireceğimiz bu atölye sizi bekliyor.

 

Kukla Yapım Atölyesi: Hangimiz kukla sevmiyoruz ki? Karton, yün, düğme kullanarak istediğimiz gibi kuklalar yapacağız. Hem eğleneceğiz hem de yepyeni kuklalarımız olacak.

 

Hikaye Anlatıcılığı: Konfor alanlarımızda rahat rahat oturuyoruz ve abilerimizden , ablalarımızdan güzel ve eğitici hikayeler dinliyoruz. Hem keyifli vakit geçiyoruz hem de hayal gücümüzü geliştiriyoruz.

Yaratıcı Tişört Atölyesi: Şablon yardımıyla veya kendi yaratıcılığımızı kullanarak tişörtlerimize şekiller çizecek sonra da boyayacağız.

Aktivitelerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.