Online Kurumsal Etkinlik ve Takım Çalışması

Takımlar; bir problemi çözmek, eğlenmek, iş geliştirmek, toplantı yapmak gibi aktivitelerde değişik yetenek, fikir ve eğitimlere sahip kişilerin bilgilerini birleştirdikleri topluluklardır. Toplantılarınızın, eğitimlerinizin birçoğunu dijital kanallar üzerinden yaptığınız bu günlerde takım çalışması kavramı da dijitalleşmeye başladı. M3 Works olarak hazırladığımız takım çalışması, uzaktan motivasyon eğitim ve aktivitelerini online platformlara taşıyarak kurumsal takım çalışması kavramını dijital platformlarda da hayata geçiriyoruz. Dijital dünyanın bize sunmuş olduğu fırsatları değerlendirerek, evlerinizde bulunduğunuz süreçlerde takımın bir parçası olmaya devam edebilirsiniz.

Sosyal sorumluluk atölyeleri, çeşitli aktiviteler, eğitimler ve oyunlar gibi bir çok alanda karşımıza çıkmakta olan online kurumsal etkinlikler, çalışanların yalnız olmadığını hissettirmek, büyük resmi görmelerini sağlamak, motivasyonu artırmak gibi faydalarıyla işletmeniz için doğru bir tercih olacaktır. Sizler için aşağıda ulaşabileceğiniz bazı online kurumsal etkinlikleri listeledik. Keyifli okumalar.

  • Renkli Mandala Atölyesi: Aslı Hindistan’a dayanan mandala, ruhsal olarak insan zihnini rahatlatan bir uğraş olarak biliniyor.
  • Define Avı: Akıllı cihazlarınızın yardımıyla tarih, gizem dolu büyüleyici, zorlu ve heyecanlı bir maceraya çıkmaya hazır mısınız? Takımınızda bulunan kişilerle sorulara yanıt vererek, macera puanlarını toplayarak son hedefe ulaşmaya çalışacaksınız. Teknolojinin takım çalışmasına nefis bir katkısı!Konuşmacı: Diksiyon, uyku düzeni, zihinsel imaj, motivasyon gibi çeşitli konularda bilgili ve tecrübeli konuşmacılar online platformlar aracılığı ile evlerinize misafir oluyor.
  • Ritim Motivasyon Atölyesi: M3 Works şirketinize perküsyon eğitiminin, grubunuzla vereceğiniz konserin, ritmin, motivasyonun, takım çalışmasının ve eğlencenin bir arada olduğu interaktif bir online kurumsal etkinlik projesi sunmaktadır.
  • Zumba Atölyesi: Zumba dersinin temel amacı; eğlenerek maksimum seviyede hareket etmek ve farkında olmadan spor yapmaktır. Online zumba atölyemiz ile evinizde dans etmeye ve daha önce hiç terlemediğiniz kadar terlemeye hazır olun!
  • Meditasyon- Yoga Atölyesi: Katılımcıların; ses, müzik ve ses efektleri tarafından yönlendirilerek, motivasyon ve huzurla, ileride hayatları için neler tasarlamak istediklerini düşünmeleri sağlanır.

Bunlar gibi onlarca atölyeye imkan sağlayan online kurumsal etkinlikler hakkında bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.