23 Ocak 2015 Cumartesi günü Netsmart ekibi ile birlikte Elbirliği Tablosu’nu düzenledik. 25 kişilik katılımın olduğu Elbirliği Tablosu’nda Netsmart ekibi oldukça heyecanlıydı. Divan Bursa’da buluştuğumuz katılımcılar toplantılarını gerçekleştiriyordu.

Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte aktivite başladı. Hızla etkinliğe başlayan Netsmart ekibi oldukça mutlu görünüyordu. Ellerini boyalara süren katılımcılar teker teker el izlerine tabloya çıkarmaya başladı.

Aidiyet duygusunu geliştiren ve şirket bağını kuvvetlendiren bir etkinlik olan Elbirliği Tablosu katılımcılar için oldukça eğlenceliydi. Renk renk boyaların içinden kendi istediklerini seçen katılımcılar, özgürce ellerini boyalara batırarak tabloya aktardılar. Sağlık açısından hiçbir sakıncası olmayan ve su bazlı olup kolayca çıkan boyalar katılımcılar tarafından ister eldivenle ister çıplak elle yapıldı. Aynı zamanda görsel bir şölen olan Elbirliği Tablosu’nda çocukluklarına dönen Netsmart ekibi doyasıya eğlendi.

Birlik ve beraberliğin en iyi şekilde yansıtıldığı Elbirliği Tablosu’nda katılımcılar arasındaki bağ güçlendi. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Netsmart ekibi bol bol fotoğraf çektirdi.

Yer: Divan Hotel / Bursa
Tarih: 23/01/2016

Netsmart Elbirliği Tablosu Netsmart Elbirliği Tablosu Netsmart Elbirliği Tablosu Netsmart Elbirliği Tablosu Netsmart Elbirliği Tablosu Netsmart Elbirliği Tablosu Netsmart Elbirliği Tablosu Netsmart Elbirliği Tablosu

YouTube video