16 Ocak 2016 Cumartesi günü Makel ekibi ile birlikte Makyajın Sırları atölyesi’ni gerçekleştirdik. Rixos Belek’te bir araya geldiğimiz 100 kişilik Makel ekibi oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikir sahibi olmayan katılımcılar için heyecan doruk noktadaydı.

Sabırsızlıkla beklenen Makyajın Sırları Atölyesi için katılımcılar oldukça heyecanlıydı. Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Makyajın Sırları Atölyesi başladı. Hızla eğitime başlayan Makel ekibi için heyecan bir an olsun azalmadı.

Eğitmenimizin eşliğinde Makel ekibi kendilerine en doğru ve profesyonel makyaj yapımına başlandı. Her kişinin yüz şekli çene ve burun yapısı gibi özelliklere göre makyaj yaparken seçilecek olan renkler kişinin kendi güzelliğini ön plana çıkartmasına yardımcı olur. Makyajın Sırları etkinliği M3 Works eğitmenimiz ile birlikte uygulamalı olarak ilerleyerek devam etmekteydi. Etkinliğin başından itibaren katılımcıların yüzünden eksik olmayan gülümseme etkinliğin diğer etkinliklerden farklı olduğunun bir göstergesiydi. Birbirlerine yardımcı olan bayanlar hem makyaj yapmayı öğreniyor hem de takım olma yolunda hızla ilerliyorlardı. Doğru renk ve malzemeleri bulma konusunda birbirlerine yardımcı olan katılımcıların sergiledikleri iş birliği ve iletişim bağı görülmeye değerdi. Güzelliklerine güzellik katan Makel çalışanları iş birliği ve yardımlaşma içerisinde çalışarak takım ruhunun gelişmesine büyük ölçüde katkı sağlamaktaydı. Alanında uzman olan eğitmenimizin birbirinden renkli makyaj malzemeleriyle kendi becerilerini ve yaratıcılıklarını birleştirdiler ortaya çıkan sonuçtan tüm katılımcılar oldukça memnundu. Birbirleriyle devamlı iletişim halinde olan ekibimiz hem iletişim bağlarını kuvvetlendiriyor hem de çalışma arkadaşlarının da doğru malzemeleri kullanmasında yardımcı oluyordu. Ekibimiz bir birlerine yardımlaşarak yalnızca kendileri değil diğer ekip arkadaşlarının da doğru teknikler ile ekip halinde güzelliklerine güzellik kattılar. Kendilerine en çok yakışan makyajı keşfeden çalışanlar eğlenceli atölyemizle keyifli vakit geçirdi. Atölye esnasında özel makyaj teknikleri uygulanan katılımcılar, kendi kendilerinin makyaj sanatçısı olabileceklerini gördüler. Bütün bir etkinlik sonun da katılımcıların memnun olması yaptığımız etkinliğin Makel ekibine doğru bir şekilde geçirebilmenin verdiği mutlulukla yolumuza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Yer: Rixos Belek
Tarih: 16/01/2016

Markel Makyajın Sırları Atölyesi Markel Makyajın Sırları Atölyesi Markel Makyajın Sırları Atölyesi Markel Makyajın Sırları Atölyesi Markel Makyajın Sırları Atölyesi Markel Makyajın Sırları Atölyesi Markel Makyajın Sırları Atölyesi Markel Makyajın Sırları Atölyesi

YouTube video