16 Ocak 2016 Cumartesi günü Kariyer.net ekibi ile birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi’ni düzenledik. 360 kişilik bir katılımın olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi Greenpark Pendik’te düzenlendi. Aktivite boyunca Kariyer.net ekibi hiç unutamayacakları anlar yaşadı.

Eğitmenimizin alana gelip kısa bir gösteri sergilemesiyle Ritm Motivasyon Atölyesi başladı. Ardından katılımcıları üç takıma ayırdı. Hızla egzersiz yapmaya başlayan takımlar ilk anlarda oldukça uyumsuzdu. Motivasyonları da aynı ölçüde düşen katılımcılar çalışmalarına hiç ara vermedi. Düzenli çalışmanın sonuçlarının farkına varan katılımcılar hız kesmeden çalışmalarına devam etti.

Bir süre sonra herkesin bireysel olarak başarılı bir ses çıkarmasının önemli olmadığını asıl önemli olanın bütünden çıkan ahenk olduğunu fark eden ekip üyeleri takım çalışmasının ve birlikte hareket etmenin önemini kavradı. Önemli olan takım olmayı başarabilmekti. Zaman ilerledikçe etkinlikten daha çok keyif almaya başlayan Kariyer.net ekibi hem doyasıya eğlendi hem de takım olmanın önemini yeniden kavradı. İşin sırrının oluşan sinerji olduğunu anlayan ekip üyeleri etkinlikten daha çok keyif almaya başladı. Birlikten kuvvet doğar sözü bir kez daha doğrulandı ve birlikte hareket etmeyi yeniden keşfeden Kariyer.net ekibi çıkan ahenkli seslerle keyiflendi.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından sıra büyük kayıttaydı. Eğitmenimizin talimatıyla birlikte kayda başlayan katılımcılar müthiş bir performans ortaya koydu. Hiç unutamayacakları anılar yaşayan Kariyer.net ekibi oldukça mutlu görünüyordu.

Yer: Green Park / Pendik
Tarih: 16/01/2016

Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi Kariyer.net Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video