23 Ocak 2016 Cumartesi günü Netsmart ekibi ile birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi’ni gerçekleştirdik. 25 kişilik bir katılımın olduğu Ritm Motivasyon Atölyesi’nde katılımcılar hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Divan Bursa’da buluştuğumuz Netsmart ekibi aktivite için oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında fikri olmayan katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Ritm Motivasyon Atölyesi başladı. İlk önce kısa bir gösteri sergileyen eğitmenimiz ardından katılımcıları üç gruba ayırdı. İlk olarak egzersiz yapmaya başlayan Netsmart ekibi oldukça uyumsuzdu. Motivasyonları da aynı ölçüde düşen ekip aralık vermeden çalışmaya devam etti.

Takım olmanın farkına varan Netsmart ekibi için en önemli kural koordineli hareket etmekti. Takım olmanın önemini kavrayan Netsmart ekibi için işler kolaylaşmıştı. Birlikte hareket ettikçe takım olan katılımcılar için her şey iyiye gidiyordu. Koordineli hareket ederek bütün olan Netsmart ekibi oldukça mutlu görünüyordu. Netsmart ekibi için hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite devam ediyordu.

Zaman ilerledikçe daha iyiye giden Netsmart ekibinde sıra büyük kayıda gelmişti. Eğitmenimizin talimatlarıyla birlikte kayıt başladı. Oldukça iyi bir performans sergileyen katılımcılar hiç unutamayacakları anılar yaşadı.

Yer: Divan Hotel / Bursa
Tarih: 23/01/2016

Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi Netsmart Ritm Motivasyon Atölyesi

YouTube video