M3 Works olarak Mercedes ekibi için gerçekleştirdiğimiz Terrarium Atölyesi eğlenceli anlara sahne oldu. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Mercedes çalışanları kendi küçük dünyalarını yarattılar. Birlikte çok eğlenen ekip Terrarium Atölyesi gerçekleştirildiği için çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

3 Eylül 2019 Salı günü Kıbrıs’ta bir otelde, 42 kişilik ekip ile gerçekleşen Terrarium Atölyesi etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyede ilerledi. Katılımcıların mutlu bir şekilde ilgi gösterdiği Terrarium Atölyesi etkinliğinde cam fanusların içine kendi hayallerinde dünyayı kurdular. M3 Works olarak aktivite için alanı hazırladıktan bir süre sonra alana gelen Mercedes ekibi hızlıca yapacakları terrariumun başına geçerek etkinliğin başlamasını beklediler. Eğitmenin alana gelmesi ile Terrarium Atölyesi başlamış oldu. Katılımcılara neden terrarium yaptıklarını anlatan eğitmen onları fanusun içine koyacakları toprakla buluşturarak negatif enerjilerini ortadan kaldırdı. Hayal güçlerini daha da ileri seviyeye taşıyan katılımcılar onlara verilen ekipmanlar ile hayallerindeki bahçeyi yarattılar. Finale doğru gelindiğinde katılımcılar küçük bahçelerini bitirmiş hatıra fotoğrafı çektirmeye başlamışlardı. Final esnasında çok eğlendiklerini defalarca dile getiren Mercedes ekibi Terrarium Atölyesi etkinliğinden çok memnun kaldıklarını söyledi. Bu aktivitenin Mercedes ekibi için ne kadar doğru bir aktivite olduğunu bizlerde anlamış olduk.

Mercedes çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Terrarium Atölyesi etkinliğinde oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Sadece kişisel olarak değil bunun yanında birbirlerine yardım etmeninde ön planı çıktığı bir etkinlik oldu.

Yer: Kıbrıs

Tarih: 03 Eylül 2019