YouTube video

Siemens ekibi için hazırladığı Survive Macera Yarışı etkinliği görülmeye değerdi. Survive etkinliğinde Siemens ekibi Survive etkinliği öncesinde temiz hava ve manzara sayesinde son derece neşeli ve enerjiktiler.

Eylül 2019 tarihinde Siemens ekibi ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik keyifli anlara sahne oldu. Birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da zorlu parkurların içinde yer aldığı M3 Works Survive etkinliği oldukça keyifli anlara sahne oldu. Takım çalışmasını güçlendirmek ve motivasyon artışını sağlamak için düzenlenen Survive etkinliği katılımcılar arasında merak uyandırdı. Gruplara ayrılmanın ardından start komutu ile Survive Macera Yarışı etkinliği büyük bir hızla başladı. Bütün parkurların takım çalışmasına dayalı olması ve ekip halinde yarışmayı gerektirmesi, zaten başarılı olan ekipleri daha da motive etti ve takım çalışması önemini gösterdi. Başlarda çokta fazla başarı gösteremeyen Siemens ekibi takım olduklarını hatırladıkça başarıda beraberinde geldi. Survive etkinliği boyunca heyecan, gülücükler ve kazanma hırsının eksik olmadığı oyunlarda bütün takımlar kıyasıya yarıştı. Takımların birlikte hareket etme zorunluluğu kazanmak için tabi ki yeterli değildi. 5 parkurdan oluşan M3 Works Survive Macera Yarışı etkinliğinde zeka, hız, çeviklik, dikkat, hafıza, gibi özelliklerin yoğun olarak kullanılması ve takım içinde dayanışma olması gerekliydi. Birincilik için kıyasıya yarışan takımlar final zamanı geldiğinde heyecanda en üst seviyeye çıktı. M3 Works Survive Macera Yarışı aktivitesinde tamamlanan parkurların ardından birinci ekibi seçmek oldukça zor oldu. Son derece başarılı oyunlar oynamaları sonucunda her ekip Survive‘daki oyunlarda en az bir oyunda birinci geldi. Bütün detaylar göz önüne alınarak yapılan Survive puanlaması sonucunda 1. takım liderlik koltuğuna oturdu. Survive etkinliği birincisi olan takım ve diğer katılımcılar M3 Works Survive Macera Yarışı sonunda dağıtılan sürpriz hediyeler ve yapılan kutlama ile beraber fotoğraf çektirip güzel günün tadını çıkarmaya devam etti.

M3 Works olarak Siemens ekibi için gerçekleştirdiğimiz Survive Macera Yarışı etkinliği ilk andan itibaren enerjisini hiç düşürmeden devam etti. Ekibin takım olarak hareket etmeye başlaması işlerini daha da kolaylaştırdı. Takımlar kendi içlerinde koordineli çalışarak asıl başarıya ulaşmış oldular.

Yer: İstanbul

Tarih: 04 Eylül 2019