M3 Works ekibi olarak Halk Emeklilik ekibi ile birlikte 2. Kez düzenlediğimiz Parfüm Atölyesi etkinliği renkli anlara sahne oldu. Katılımcıların oldukça keyif aldığı etkinlikte katılımcılar hem kendi parfümlerini ürettiler hem de takım halinde yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırladılar.

19 Eylül 2019 Perşembe günü, Halk Emeklilik Genel Müdürlük binasında 20 kişilik Halk Emeklilik ekibi için gerçekleştirdiğimiz Parfüm Atölyesi etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyedeydi. M3 Works ekibi katılımcılar toplantıdayken Parfüm Atölyesi için alanı hazırlamıştı. Halk Emeklilik ekibi etkinlik için alana geldiklerinde ilk etapta şaşkınlıkları yüzlerinden anlaşılıyordu. Takımlara ayrılarak masaların başına geçen katılımcılar alanında uzman parfüm eğitmenimizin katılımcıları karşılaması ile Parfüm Atölyesi etkinliği başlamış oldu. İlk önce parfüm ile ilgili kısa bilgiler veren eğitmenimiz nasıl yapıldığını ve neler kullanıldığını anlatarak parfüm yapım aşamalarını anlattı. Katılımcılarla birlikte enteraktif bir şekilde ilerleyen atölyede eğitmenimiz neler yapmaları gerektiğini söyleyerek katılımcılar arasında yardım etmek için dolaşmaya başladı. Daha hılı bir şekilde ne yapılması gerektiğini anlayan katılımcılar diğer arkadaşlarına yardıma giderek istedikleri kokuda parfümlerini hazırladılar. Kişi başı olarak 2 adet parfüm tasarlayan katılımcılar eşlerini ya da çocuklarını da unutmadılar. Katılımcıların çeşitli kokular ve renklerde tasarladıkları parfümler son işlemlerden sonra hediye paketlerine konularak, hatıra fotoğraflarını çektiren katılımcılar etkinlik alanından güzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

Halk Emeklilik ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Parfüm Atölyesi etkinliği katılımcılar tarafından büyük ilgi ördü. Kendilerine has kokularda parfümler üreten ekipler birlikte yardımlaşarak etkinliği tamamladılar.

Yer: İstanbul

Tarih: 19 Eylül 2019