makyaj sirlariGüzelliğinizi ortaya çıkarmak için sihirli bir değnek, bir usta ve renkli malzemeler gerekir. Bu atölye ile uzmanların fırçaları nasıl sihirli değneklere dönüştürdüğünü keşfedin, renkli malzemelerle güzellik büyüsü yapın!

YouTube video

Kendinize en profesyonel ve en doğru makyajı yapmanız için size yol gösteren uzmanlarımız, yüzünüze ve teninize en uygun stili ve güzelliğinizi ön plana çıkaracak renkleri bulmanıza da yardımcı oluyor.

10 Adımlık temel makyaj tekniği kullanılarak katılımcılar kendilerine özel yüz şemalarının nasıl çıkarılacağını öğreniyorlar. Atölye esnasında; özel makyaj teknikleri uygulanan katılımcılara, her kadının kendi kendisinin makyaj sanatçısı olabileceği öğretiliyor.

 

Referans İşler

Türk Telekom Prime

M3 Works olarak Türk Telekom Prime adına özel bir etkinlikte gerçekleştirdiğimiz Makyajın Sırları Atölyesi etkinliğinde keyifli anlar yaşandı. Etkinliğe gelen misafirlerin ilgi gösterdiği atölyede profesyonel makyöz ekibimiz katılımcılara etkinliğe uygun makyajlar yaptırdı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/turk-telekom-prime-makyaj-sirlari-atolyesi/

HDI Sigorta

HDI Sigorta ekibi ile birlikte M3 Works olarak Makyajın Sırları Atölyesi‘ni gerçekleştirdik. 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü Bof Ceo Otel Ataşehir’da buluştuğumuz HDI Sigorta ekibi Makyajın Sırları Atölyesi için oldukça heyecanlıydı. 20 kişiden oluşan katılımcı grubu bir an önce Makyajın Sırları Atölyesi’ne başlamak istiyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/hdi-sigorta-makyajin-sirlari-atolyesi/

Mercer

Mercer ekibi ile birlikte M3 Works olarak Makyajın Sırları Atölyesi‘ni gerçekleştirdik. 8 Mart 2016 Salı günü Maya Akar Center’da buluştuğumuz Mercer ekibi Makyajın Sırları Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/mercer-makyajin-sirlari-atolyesi/

Etkinlik Türü
Aktiviteler
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
Kazanımlar
Eğlence
Motivasyon