dunyayi kurtaranRakiplerinizden biri, sektörde kendini daha ön plana çıkartabilmek için size bir saldırıda bulundular. Merkezinize gizlice girerek çok hassas özelliklere sahip bir bombayı kimsenin fark edemeyeceği bir noktaya yerleştirdiler. Ajanlar 5 katmanlı bir şifreleme ile bombayı güvenlik altına aldılar ve sizler şimdi bu şifreleri kırabilmek için gerekli bilgi ve malzemeleri bulabilmek üzere acilen göreve çağrıldınız. Size verilen kısa süre içerisinde bazı gizli bilgilere ulaşmak, şifre düzeneği için gerekli olan bilgileri toplamak, bazı ipucu ve kişileri takip etmek gibi görevleri takımlar halinde yerine getirmelisiniz.

YouTube video

Salonun ortasında bir bomba var ve geriye sayıyor. Onu durdurmak takımınızın ellerinde!

İpuçları zihninizi zorlayacak! Belki kütüphanedeki bir kitapta, belki duvardaki tablonun arkasında gizli kasada. Tüm takım gücünüzü birleştirmezseniz asla şifreyi bulamaz ve kesilecek kablo konusundaki o önemli “kırmızı mı, mavi mi?” sorusunu cevaplayamazsınız.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 60-180 dakika
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Konsantrasyon, Yüksek Enerji

Referans İşler

Borusan Lojistik

M3 Works ekibi olarak Borusan Lojistik ekibi ile birlikte Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesini gerçekleştirdik.  Ekibin oldukça eğlendiği aktivitede takım olmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/borusan-lojistik-dunyayi-kurtaran-takim/

Zyxel

Zyxel ekibi ile birlikte Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesini gerçekleştirdik. 40 kişilik bir katılımın olduğu Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesinde heyecan bir an olsun azalmadı. Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan Zyxel ekibi sıradan toplantılarını gerçekleştiriyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/zyxel-dunyayi-kurtaran-takim/

Brandalize

Belirlenen süre zarfında Dünyayı Kurtaran Takım aktivitesini tamamlaması gereken katılımcılar için heyecan hep üst düzeydeydi. Bombanın patlamaması için bir an önce aktiviteye tamamlaması gereken takımlar birbirlerine karşı değil süreye karşı yarışıyorlardı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/brandalize-dunyayi-kurtaran-takim/

Etkinlik Türü
Indoor & Outdoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Konsantrasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji