Konumlarımız ayrı ama lezzet aynı! Online Çikolata Atölyesi ile lezzeti ve eğlenceyi evinize taşıyoruz. Eğitmenimiz eşliğinde çikolata yapmanın püf noktalarını öğrenip ekibinizle aynı anda hem de kendi mutfağınızda gurme çikolatalarınızı yapabilirsiniz!

Şimdi Tatlı yiyip Tatlı konuşma zamanı.

Hem eğlenmek, hem öğrenmek hem de doyasıya çikolata yemeğe var mısınız. Ekip arkadaşlarınız ile beraber tatlı bir o kadar da eğlenceli olan Çikolata Atölyemiz ile beraber takım içi motivasyon, yaratıcılık, takım uyumu ve iş birliği gibi temaları vurgulayarak katılımcılara unutamayacakları anılar yaşatmayı sağlamaktayız.

Hayatını çikolataya adamış ve günün tüm öğünlerinde çikolata yemeğe özen göstererek bu sevgisini  fazlasıyla belli eden bilgili, tecrübeli ve yaptığı çikolatalar kadar tatlı bir kişiliği olan eğitmenimizin çikolatanın tarihi, mistik yapısı hakkında kısa ve püf noktalarını paylaştığı etkileyici sunumu ile etkinliğimiz başlamaktadır.  Eğlenceli oyunlar ile katılımcıları takımlara ayırdıktan sonra ise asıl işlemlerin uygulanacakları masalarına geçerek aşçılık becerilerini ortaya koymaya başlayacaklardır. Çeşitli taze meyveler, şekerlemeler, yenilebilir dekor ürünleriyle zenginleştirdiğimiz atölyemizde çikolata yapımı süresince iş bölümlerine takımca karar veren katılımcılar takım içi güveni ve takım içi iletişimlerini geliştirerek hem birbirlerini yakından tanıma fırsatı bulurken hem de çikolata hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar.

YouTube video

11.01.2022 tarihinde sektöründe başarılı ilaç firması ile beraber 110 kişinin katılımıyla 22 masalık Çikolata Atölyemizi gerçekleştirdik. İstanbul Hilton otel de M3 Works olarak organize ettiğimiz atölyemizde yaratıcılığın takım çalışması ile zirveye çıktığı anlarda her takım birbirinden değişik lezzet ve görünümdeki çikolataları yaparken eğlenceli anlar yaşadı. Rekabetin yerini iş birliğinin ve uyumlu takım çalışmasının aldığı etkinlikte, firma çalışanları verimli bir şekilde vakit geçirdiler. Etkinlik sonunda katılımcılar yapmış oldukları çikolataları afiyetle yedikten sonra kendi aralarında en iyi çikolata ustasını seçerken ise ortaya eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Firma yetkilerinin memnuniyetlerini ve hedefledikleri şekilde takım ruhunu artırarak çalışanlarının motivasyonlarını yükselttiğini belirttiler.