23 Eylül 2017 Cumartesi günü Arabam.com ekibi ile birlikte Company Rally etkinliğini düzenledik. 70 kişiden oluşan katılımcılar oldukça heyecanlı görünüyordu. Bir an önce Company Rally aktivitesine başlamak istiyordu.

Sunucumuzun açılış konuşmasını yapıp Company Rally aktivitesi hakkında kısa bilgiler sunmasıyla birlikte katılımcılar takımlara ayrıldı. Kendilerine verilen malzemelerle en iyi aracı üretecek olan Arabam.com ekibi hızla Company Rally aktivitesine başladı.

En önemli kuralın takım içi iletişim olduğu Company Rally aktivitesinde takımlar birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha keşfetti. Birlikte hareket etmenin gücünün farkına varan katılımcılar için oldukça eğlenceli bir Company Rally aktivitesi devam etmekteydi.

Yaratıcılığın ve tasarımın bir arada olduğu Company Rally aktivitesinde aynı zamanda kullanılabilirlikte önemliydi. Çünkü katılımcılar ürettikleri araçlarla yarışacaktı. Hazırlıklarını tamamlayan takımlar yarışa başladı. Kıyasıya bir rekabetin olduğu Company Rally aktivitesinde birinciye kupası verildi. Katılımcılar hiç unutamayacakları anılar yaşadı.

Yer: Hilton Kozyatağı / İstanbul
Tarih: 23/09/2017

Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally Arabam.com Company Rally

YouTube video