27 Eylül 2017 Çarşamba günü Kiğılı ile Varillaz etkinliğini gerçekleştirdik. Room and Rumours’da bir araya gelen Varillaz ekibi müthiş bir performans sergiledi. 4 kişiden oluşan Varillaz grubu dinleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Room and Rumours’da sahne alan Varillaz grubu dinleyicileri oldukça keyiflendirdi. Geniş bir repertuara sahip olan Varillaz grubu ilk olarak bilinen ve hızlı parçalarla giriş yaptı. Sonrasında dinleyicilerin isteklerine ve hareketlerine göre performanslarını şekillendirdi. 1 adet üflemeli çalan müzisyen 3 adet vurmalı çalan müzisyenden bir araya gelen Varillaz ekibi 2017 Sonbahar-Kış koleksiyonu lansmanına katılım gösteren herkesi eğlendirdi.

Katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağlayan Varillaz etkinliğinde heyecan bir an olsun azalmadı. Varillaz ekibi dinleyicilerin hiç unutamayacakları anlar yaşamasını sağladı. Hep birlikte dans eden katılımcılar doyasıya eğlendi.

Her şeyin ritm aleti olduğu Varillaz’da bu sefer de grup üyeleri Redüktör ve metal plaka kullanarak gösterisini sergiledi.

Yer: Room and Rumours / İstanbul
Tarih: 27/09/2017

Kiğılı Sokağın Ritmi Kiğılı Sokağın Ritmi Kiğılı Sokağın Ritmi Kiğılı Sokağın Ritmi Kiğılı Sokağın Ritmi Kiğılı Sokağın Ritmi Kiğılı Sokağın Ritmi Kiğılı Sokağın Ritmi