YouTube video

M3 Works olarak Vakıfbank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Engelli Drone Yarışları Atölyesi keyifli anlara sahne oldu. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği Drone Atölyesinde, Vakıfbank ekibi engelleri aşma konusunda büyük tecrübe kazandılar. Engelleri drone ile başarılı bir şekilde geçerek pisti tamamlayan katılımcılar arasında yarışı ilk bitirene ödülleri de verildi.

16 Kasım 2018’da, Antalya’da bir otelde 50 kişilik Vakıfbank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz, Drone Atölyesi katılımcılar tarafından oldukça beğenildi. Herkesin merak ettiği drone kullanımını gerçekleştirmek için sabırsızlanan katılımcılar, drone eğitmeninin gelmesi ve eğitime başlamasıyla Drone Yarışları etkinliği başlamış oldu. Başta herkese bireysel olarak drone eğitimi verilirken, drone uçurma konusunda çokta başarılı olmayan katılımcılar zaman ilerledikçe bu konudaki gizli yetenekleri de ortaya çıkmış oldu. Eğitim aşaması bittiğinde yarışma kısmına geçen katılımcılar, takımlar halinde yarıştılar, bayrak yarışı gibi bir kişinin götürdüğü dronu diğer takım arkadaşı tamamladı,  takımlar öğrendiklerini uygulamaya koydular. Kıran kırana rekabetin olduğu Drone Yarışları aktivitesi, katılımcıların enerjisi ile etkinlik hep en üst seviyede devam etti. Takımlar tek tek elendikçe kazananlar ile finale daha da yaklaşmıştık. Final zamanı en iyi iki takım sahne aldı ve etkinliğin en heyecanlı yarışması başlamış oldu. İki takımdan biri birinciliğe yükselerek birincilik ödülünü almaya hak kazandı. Günün sonunda takımlar engelleri aşmayı, zorluklarla başa çıkmayı, eğlenceli gözüken bir durumun bazen ne kadar zor duruma dönüştüğünü anlatan bir etkinlikti. Etkinliğin bitmesi ile alandan ayrılan katılımcılar yüzleri gülen bir şekilde günü tamamladılar.

Vakıfbank ekibinin yüksek enerjisi ile etkinliğin keyfi kat kat artarken eğitmenin verdiği bilgiler doğrultusunda tüm katılımcılar birer drone sürücüsü oldular. Başladığı andan itibaren keyifli geçen Drone Yarışları etkinliği kazanımlarıyla katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Yer: Antalya
Tarih: 16/11/2018

VakıfBank Drone Yarışları VakıfBank Drone Yarışları VakıfBank Drone Yarışları VakıfBank Drone Yarışları