YouTube video

M3 Works olarak Vakıfbank Ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Fabrikası atölyemiz bütün katılımcılar tarafından keyifli anlar yaşanmasına olanak sundu.

16 Kasım 2018 Cuma günü 25 kişilik Vakıfbank Ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Oyuncak Fabrikası atölyemiz eğlenceli ve bir o kadar da renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. M3 Works ekibini ve oyuncakları karşılarında gören Vakıfbank ekibinin yüzlerinde şaşkın bir ifade vardı. M3 Works eğitmeninin yaptığı konuşma ile başlayan etkinlik bir anda insanların yüzlerine tebessüm getirdi. Oyuncak Fabrikası atölyesine başlayan katılımcılar bir takım olarak çalışmanın önemini ve keyfini tekrardan hatırladılar. M3 Works asistanları masaların arasında dolaşırken katılımcılara da yardım ederek hem işlerini kolaylaştırıyor hem de zorlukların üstesinden gelmelerinde  biraz da olsa destek oluyorlardı. Başlarda zor gelen bu etkinliğin ekip olarak çalışınca ne kadar kolay olduğunu anlayan katılımcılar oyuncakları birleştirmeye çalışırken yüzlerinde ki mutluluk ifadesi görülmeye değerdi. Oyuncakların birleşimi bitiren katılımcılar boyama aşamasına geçerken içlerinde ki çocuğu adeta dışarı çıkarmışlardı. Bir sosyal sorumluluk projesi olan Oyuncak Fabrikası atölyemizin en önemli kısmı katılımcıların yaptıkları oyuncakların bağış olarak çocuklara hediye edilmesiydi.

M3 Works olarak Vakıfbank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projesi olan Oyuncak Fabrikası Atölyemizde katılımcılar ekip olarak çalışmanın işlerini ne kadar kolaylaştırdığını ve daha keyifli olduğunu tekrar hatırlayarak harika bir gün geçirdi.

Yer: Antalya
Tarih: 16/11/2018

VakıfBank Oyuncak Fabrikası VakıfBank Oyuncak Fabrikası VakıfBank Oyuncak Fabrikası VakıfBank Oyuncak Fabrikası