Turkcell ekibi ile M3 Works olarak gerçekleştirdiğimiz Karaoke Super Star Atölyesi, eğlenceli anlar yaşanmasına olanak sağlarken, katılımcıların özgüvenini zirvelere çıkardı. Turkcell ekibinin seçtiği şarkıların sözleri ekranda geçerken, mikrofonu ellerine alan katılımcılar çalışma arkadaşlarıyla bağlarını güçlendirdiler. Son derece keyifli bir eğlence aracı olan karaokede katılımcılar, ama benim sesim güzel değil diyerek başladıkları atölye sonrasında kendilerine güvenlerini tazelerken aynı zamanda çalışma ortamı stresinden uzaklaştılar.

Katılımcılar kendi seçtikleri şarkıları bireysel ya da gruplar halinde seslendirdiler. Ekranda şarkı sözleri geçerken gruplar tek bir ağızdan şarkılara keyifle eşlik ettiler. Karaoke etkinliği sırasında birbirine motive eden gruplar takım çalışması örneği gösterdiler. Birlikte şarkı söylemenin yarattığı enerji Turkcell çalışanlarını birbirine bağlarken, artan motivasyonları da görülmeye değerdi. Takım ruhunu geliştiren Karaoke Super Star Atölyesi katılımcıların günlük hayatın stresinden uzaklaşmalarını sağladı. Günlük hayatın stresinden bir süreliğine olsa da arınan çalışanlar seçtikleri şarkıları söylerken hafızalardan silinmeyecek bir anıya imza attılar. Ellerindeki mikrofonlarla birbirlerini şarkı söylemeye teşvik eden çalışanlar sinerjileriyle göz doldurdu.

Firma bu etkinliği yaparak ekip motivasyonunu güçlendirirken, çalışanların birlikte hareket etmesi ve birbirini dinlemesi iletişim bağlarının kuvvetlenmesine imkan sağladı. Başarılı ve uyumlu bir takım çalışması gösteren çalışanlar performanslarıyla birbirlerine olan güveni sağlamlaştırdılar. Bireysel ve grup halinde şarkıları seslendiren katılımcılar artan özgüvenleriyle de ekip motivasyonunu zirveye çıkardılar. Performanslarıyla eğlenceli anlar sahneleyen Turkcell çalışanları stres atar ve rahatlarken birbirleriyle olan ilişkileri de güçlendi.

M3 Works’ün gerçekleştirdiği Karaoke Super Star Atölyesi sayesinde katılımcıların enerjisi yükselirken, birbirine kenetlenen Turkcell ekibinin performansı takım içi kaynaşmayı da arttırdı. Son derece eğlenceli dakikaların yaşandığı etkinlikte katılımcılar firma içi uyumu göz önüne serdi. Başarılı performansları ile ekip olarak hareket eden Turkcell çalışanları etkinliğin sonunda oldukça keyifliydi. Güral Sapanca Wellness Park’ta düzenlenen Karaoke Super Star Atölyesi katılımcıların motivasyonunu kuvvetlendirirken; başta şarkı söylemeye çekinen katılımcılar ise atölyenin sonunda birer Karaoke Super Star olarak günü başarılı bir şekilde sonlandırdılar.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 20/1/2014

Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star Turkcell Karaoke Super Star

YouTube video