M3 Works olarak Turkcell ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Kokteyl Atölyesi etkinliğimiz takım çalışması dahilinde renkli ve keyifli görüntüler ortaya çıkardı. Kokteyl Atölyesi etkinliğimizde Turkcell ekibi moderatörlerimiz eşliğinde kendilerine verilen malzemelerle en güzel kokteyli yapmaya çalıştılar.

Güral Sapanca Wellness Park’ta 20 Ocak 2014 Pazartesi günü Turkcell ekibi ile Kokteyl Atölyesi etkinliği 19 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Kokteyl Atölyesi etkinliğimizde Turkcell çalışanları farklı gruplar halinde bir takım olarak, tecrübeli ve ödüllü barmenlerimizden kokteyl yapımının inceliklerini öğrenerek birbirinden farklı ve bir o kadar lezzetli kokteyller hazırladılar.

Kokteyl Atölyesi etkinliğinde yer alan Turkcell çalışanları birbirinden farklı takımlara ayrılıp farklı karışımlar hazırlayıp, bu karışımların lezzetli olabilmesi için işin inceliklerini deneyimli barmenlerimizin kontrolünde hazırlamaya başladılar. Kokteyl Atölyesi sırasında deneyimli barmenlerimizin kontrolünde Turkcell ekibine verilen malzemelerle katılımcılar alkollü veya alkolsüz kokteylleri yapmak için çok ince ve sistemli bir şekilde çalıştılar.

Kokteylleri hazırlayan katılımcılar Kokteyl Atölyesinde eğlenceli aynı zamanda lezzetli bir zaman geçirdiler. Kokteyl atölyesi sırasında Turkcell ekibinin en büyük hedefi kokteylleri en güzel şekilde hazırlayıp sunmaktı. Kokteyl atölyesi sırasında zaman ilerledikçe takım olarak eğlencenin, motivasyonun ve heyecanın arttığı etkinlikte Turkcell ekibi oldukça keyifli dakikalar geçirmiştir. Gerçekleştirmiş olunan Kokteyl Atölyesi etkinliğinin sonrasında Turkcell ekibi takım olmanın, sinerjinin ve motivasyonun önemini bir kez daha eğlenerek öğrenmiş oldular. Kokteyllerin lezzetini ve sunumunu en iyi yapan takım etkinlik sonunda bu başarıyı keyifli bir şekilde kutladılar.

Turkcell ekibi ile gerçekleştirmiş olduğumuz Kokteyl Atölyesi etkinliği sırasında katılımcılar yapılan aktivitede kokteyllerini hazırlayıp sunarlarken aynı zamanda takım ruhu ve motivasyonlarını iyice yükselttiler. Kokteyl atölyesi takım çalışması aktivitesinin başından sonuna kadar heyecanlı ve renkli görüntüler oluşturan Turkcell ekibi, takım içi motivasyonunun ve etkinlik sırasında elde edinilen diğer kazanımların ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kavramış oldular. Kokteyl Atölyesi etkinliğinde yer alan katılımcılar etkinliğin sonunda ortaya çıkarttıkları kokteyller ve renkli görüntüler hiç unutmayacakları bir anı olarak akıllarda kaldı. Ayrıca elde ettikleri takım olma kazanımlarından ziyade kendilerine de bir hobi olarak değer katmış oldular.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 20/1/2014

Turkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl AtölyesiTurkcell Kokteyl Atölyesi