YouTube video

M3 Works ekibi olarak Sefine Shipyard ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Logo Tablosu aktivitesini gerçekleştirdik. Sefine Shipyard ekibi Logo Tablosu aktivitesi için oldukça heyecanlıydı. Hazırlıklarının tamamlanmasıyla etkinlik alanına gelen katılımcılar aktiviteye hızlı bir şekilde başladılar.

12 Kasım 2018 Pazartesi günü Güral Sapanca’da, 60 kişilik Sefine Shipyard ekibi için Logo Tablosu etkinliği gerçekleştirdik. İlk olarak masaların üzerinde bulunan malzemelerle çizimlerine başlayan katılımcılar takım olmayı yeniden keşfetti. Takım içi iletişimin en üst düzeye çıktığı Sefine Shipyard ekibinde katılımcılar aynı zaman da oldukça eğlenceli bir aktivite de gerçekleştiriyordu. Öğretici olmasının yanı sıra oldukça eğlenceli de olan Logo Tablosu’nda katılımcılar birbirinden keyifli dakikalar geçirdi. Kendi parçalarını tamamlayan katılımcılar bir süre sonra diğer takımlarla da iletişim kurmak zorunda olduklarını fark etti. Kendilerine düşen parçayı en iyi şekilde tamamlayan takımlar daha sonra bütünü oluşturabilmek için uyumlu olmaları gerektiğini anladı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sefine Shipyard ekibi takım olmanın önemini ve koordineli hareket etmenin önemini kavradı. Hep birlikte hareket ederek sonuca ulaşan katılımcılar için bütünün nasıl olduğu merak konusuydu. Çizimlerini tamamlayan katılımcılar için ikinci aşamaya geçildi. Sırada boyama aşaması vardı. Yine de çalışmalarına hiç ara vermeyen katılımcılar aynı hızda Logo Tablosu aktivitesine devam ediyordu. Takım çalışmasının en iyi örneklerinden birinin gerçekleştiği Logo Tablosu’nda artık sona gelindi. Böylece takım olmanın ve birlikte hareket etmenin öneminin kavrandığı Logo Tablosu’nda unutulmaz dakikalar yaşandı. Takımların çizimleri tamamlayıp ardından boyamayı bitirmesiyle birlikte sona gelindi. Artık sırada parçaları birleştirme kısmı vardı. Heyecanın doruk noktaya ulaştığı Logo Tablosu’nda geri sayımla birlikte tablo açıldı. Ortaya çıkan görüntü herkes tarafından çok beğenilmişti. Her takım kendine düşen parçayı oldukça iyi bir şekilde birleştirmişti.

M3 Works olarak Sefine Shipyard çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Logo Tablosu etkinliği başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyede devam etti. Katılımcılar takım içi ve diğer takımlarla uyumu oldukça ilerletmiş ve takım olmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

Yer: Güral Sapanca Wellness Park
Tarih: 12/11/2018

Sefine Shipyard Logo Tablosu Sefine Shipyard Logo Tablosu Sefine Shipyard Logo Tablosu Sefine Shipyard Logo Tablosu