Team Networking

ara sicaklarBir saat içinde 200 kişi birbirini tanıyabilir mi? Team Networking ile evet!

Girişteki 10 dakikalık asansör cümlesi -yani 30 saniyede kendini tanıtma yeteneği- eğitiminin ardından kurulan istasyonlarda, ekibiniz için özel hazırlanan kartvizitlerle tanışma seanslarımız başlıyor. Özel sistemimizle bir saat içinde herkes birbiriyle hızlı tanışma gerçekleştirmiş oluyor. En iyi networker’ları ödüllendirmekten de geri kalmıyoruz!

Katılımcı: 50-500 kişi
Zaman: 60 dakika
Kazanımlar: İletişim, Özgüven, Motivasyon, Yüksek Enerji, Aidiyet

 

Referans İşler

Loreal

loreal-speed-280-150

M3 Works ekibi olarak Loreal çalışanları ile yapmış olduğumuz Team Networking etkinliği başladığı andan itibaren katılımcılara keyifli anlar yaşattı. 90 kişinin katıldığı etkinlikte istasyonlar kurularak sabit ve hareketli olmak üzere iki takıma bölündüler. M3 Works eğitmeninin erdiği bilgilerden sonra etkinliğin nasıl olacağını, gidişatını, kısa sürede nasıl etkili konuşulur ve kartvizit kullanımı gibi bilgileri öğrendikten sonra katılımcılarla birlikte etkinliğe başlandı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/loreal-team-networking/

Avea

avea-speed-280-150

M3 Works  olarak Avea çalışanlarının birbiriyle iletişim köprüsü kurması  için düzenlenen etkinlikte keyifli  ve eğlenceli  dakikalar yaşandı. Belirli bir zaman zarfı içerisinde karşılıklı sorular sorarak birbirlerini tanımaya çalışan Avea çalışanları sürenin dolmasıyla bir diğer katılımcıyı tanımak için partner değiştirdiler. Kısa sohbetler sonunda birbirlerine kartvizitlerini veren Avea çalışanlarımız Team Networking sayesinde pek çok yeni kişi tanıma fırsatı yakaladı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/avea-team-networking/

Bosch

bosch

Bosch çalışanları ile birlikte İzmir Radisson Blu Hotel & Resort’da gerçekleştirdiğimiz Team Networking Atölyesinde kısa sürede sonuç odaklı bir şekilde 200 kişilik grubun birbirini tanımalarını ve ilişkilerini güçlendirmelerini sağladık. M3 Works olarak etkinlik başında yapılan bu çalışma, etkinliğin devamında tüm katılımcıların birbirlerine karşı daha rahat hissetmelerini ve hızlı network oluşturmalarını destekledi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/bosch-team-networking/

Etkinlik Türü
Takım & Kişisel Gelişim
Süre
5dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Aidiyet
İletişim
Motivasyon
Özgüven
Yüksek Enerji