7 Şubat 2017  Salı günü B.Braun ekibi ile birlikte Team Networking aktivitesini düzenledik. 100 kişilik bir katılımın olduğu Team Networking aktivitesinde heyecan bir kez olsun azalmadı.

Team Networking aktivitesi en genel tanımıyla kısıtlı bir süre zarfında katılımcıların birbirlerini tanımaları üzerine kuruludur.

Eğitmenimizin sunumuyla Team Networking aktivitesi başladı. Öncelikle kendilerini nasıl tanıtmaları gerektiği ve kartvizit kullanımını öğrendiler. Ardından pratik aşamasına geçen katılımcılar sabit ve hareketli olmak üzere iki gruba ayrıldı. 30 saniye boyunca karşılarında bulunan kişiyi dinleyen sabit grubu diğer 30 saniye içinde de kendilerini anlattı. Dakika da bir kişiyle tanışmış olan katılımcılar için oldukça verimli bir aktivite devam etmekteydi.

Böylelikle gün sonunda katılımcıların tamamı birbirleriyle tanışmış oldu. Hiç unutamayacakları bir gün geçiren B.Braun ekibi bol bol fotoğraf çektirdi.

Yer: İstanbul
Tarih: 07/02/2017

B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking B.Braun Team Networking