Nefes, Meditasyon, Yoga ve Sağlıklı Yaşam

Kendinizi Bırakın ve Gevşeyin Şimdi.aninda meditasyon

Anında Meditasyon’da, öncelikle dinleyiciler odaklanırlar, daha açık düşünebilir ve onlara vermek istediğiniz mesajı rahatça ve yaşam karmaşası olmadan dinleyebilirler. Katılımcıların; ses, müzik ve ses efektleri tarafından yönlendirilerek , motivasyon ve huzurla, ileride hayatları için neler tasarlamak istediklerini düşünmeleri sağlanır.

Sağlıklı Yaşam Atölyesi

Şirket toplantı salonunuzu “Sağlıklı Yaşam Merkezi”ne çevirerek, çalışanlarınıza aşağıdaki konularda birebir destek oluyoruz.

• Düzenli beslenme
• Uyku sistemi
• Egzersiz
• Beyni etkin kullanmak

Kahkaha Yogası

Hem eğlenen hem de spor yapan bireyler giderek rahatlıyor ve sakinleşiyor. Yoganın rahatlatıcı etkisiyle birlikte eğlenen katılımcılar unutulmaz dakikalar yaşıyor.

Katılımcı: 10-2000
Zaman: 10-30 dakika
Kazanımlar: Dinlenme, Motivasyon, Olumlu Tutum, Stres Yönetimi

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/kahkaha-yogasi/

 

Referans İşler

STM

STM ekibine yoğun bir toplantı ardından profesyonel eğitmenimiz rehberliğinde rahatlatıcı bir Nefes Eğitimi verdik. 50 katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz eğitimde enerji teknikleri uzmanımız çalışanlara birbirinden rahatlatıcı nefes egzersizlere yaptırarak motive olmalarını sağladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/stm-nefes-egitimi-2/

Adeka

Adeka ekibine yoğun bir toplantı ardından profesyonel eğitmenimiz rehberliğinde rahatlatıcı bir Nefes Eğitimi verdik. 100 katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz eğitimde enerji teknikleri uzmanımız çalışanlara birbirinden rahatlatıcı nefes egzersizlere yaptırarak motive olmalarını sağladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/adeka-nefes-egitimi/

Turkcell

turkcell-meditasyon-280-150
M3 Works olarak Turkcell sponsorluğunda gerçekleştirilen 2 Kıta 1 Yarış Etkinliğinin 25. Yılında Sağlıklı Yaşam Atölyesi ile birlikte Kuruçeşmedeydik. Etkinliğe katılan sporcuların yarış öncesinde vücutlarının esnetilip yüzmeye hazır hale getirilmesi konusunda antrenörlerimiz gerekli egzersizleri yaptırırken aynı zamanda kilo, BMI ve iç organlardaki yağ seviyelerinin ölçümü sağladık.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/turkcell-25-bogazici-kitalararasi-yarislari-saglikli-yasam-atolyesi/

Etkinlik Türü
Sağlıklı Yaşam Atölyeleri
Süre
10dk. - 30dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Motivasyon
Stres Yönetimi