sirket korosuGrupça şarkı söylemek çıtayı ve moralleri, güçlü ve unutulmaz bir şekilde yükseltir. Özel parça üstüne şarkı söyleyebileceğimiz gibi canlı orkestra eşliğinde de müzik yapabiliriz.

YouTube video

İnsanlar her zaman bu harika şarkıları nasıl bu kadar hızlı şekilde sunabildiklerine şaşırırlar. Bu kendilerine güvenlerinin artmasını ve takım içi kaynaşmayı sağlar. Grupça şarkı söylemek çıtayı ve moralleri, güçlü ve unutulmaz bir şekilde yükseltir. Başta “nasıl söyleyeceğim?” diye soran katılımcıları bir süre sonra durdurmakta zorlanıyoruz :)

Şirket Orkestrası

Eğer enstrüman çalanlar varsa onları da dahil ederekveya Ritmbox Atölyesi ile birleştirerek harika gösteriler hazırlıyoruz.

Katılımcı: 5-2000
Zaman: 30-45 dakika
Kazanımlar: Özgüven, Buz Kırıcı, Motivasyon
Şarkı Seçenekleri: Türk ve Dünya Müzikleri, Şirket Marşı, Popüler bir şarkının şirkete/markaya uyarlanması

Referans İşler

DeFacto

defacto-280-150

M3 Works ekibi tarafından çalıştırılan DeFacto çalışanları, sergiledikleri müthiç performans ile izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/defacto-sirket-korosu/

Bahçıvan Peynir

bahcivan-280-150

M3 Works ekibi tarafından çalıştırılan Bahçıvan Peynir çalışanları, gruplara ayrılarak oluşturdukları şirket şarkısını harika bir şekilde seslendirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/bahcivan-peynir-sirket-korosu/

Tarsim

tarsim-280-150

M3 Works olarak Tarsim ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ritmbox çalışması eşliğinde “Korolar Yarışıyor” Şirket Korosu etkinliğinde renkli görüntülere imza atıldı.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/tarsim-sirket-korosu/

 

Etkinlik Türü
Ritim & Müzik
Süre
5dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Motivasyon
Özgüven