dijital darbukaGelişen teknolojiyle birlikte mobil cihazlar hayatımızın her alanına girdi. Özellikle akıllı cihazlara yüklenen uygulamalarla bu cihazların kullanım alanı oldukça genişledi. Şimdi sizlere bambaşka bir atölye sunuyoruz: iPhone, iPad ve Android işletim sistemi yüklü tüm cihazlarınız için tasarlanan darbuka uygulamamızı telefonlarınıza kurduktan sonra hep birlikte müzik yapmanın ve takım çalışmasının keyfini çıkarıyoruz!

Farklı perküsyon ve müzik aletleri uygulamaları ile zenginleşecek atölyemizde kullanacağınız tablet cihazları gerekirse M3 Works sağlıyor.

Referans İşler

7. Marketing Power Conference

7marketing-280-150

M3 Works olarak 7. Marketing Power Conference Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/7-marketing-power-conference-dijital-darbuka-atolyesi/

 

7. Pharma Power Conference

7pharma-280-150

M3 Works olarak 7. Pharma Power Conference Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/7-pharma-power-conference-dijital-darbuka-atolyesi/

 

Dijital PR Zirvesi

dijitalpr-280-150

M3 Works olarak Dijital PR Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.

 

Dijital Sağlık Zirvesi

dijitalsaglik-280-150

M3 Works olarak Dijital Sağlık Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.