sirket orkestrasiOrkestra şefiniz eşliğinde yaptığınız birkaç saatlik çalışma sonrasında şirketinizin senfoni orkestrasıyla birlikte sahnede olma deneyimini tüm takımınızla paylaşın! Kemanlar, yaylılar, perküsyonlar… Son provanızın ardından maestro sayıyor: Son, ki, üç, dört! Ve sahnedesiniz!

İş dünyasında başarılı bir takımın aynı bir orkestra gibi birlikte hareket etmesi için liderini takip etmesi, birbirini dinlemesi ve mutlak bir disiplin içinde konsantrasyon gereksinimi vardır. Şirket Orkestrası çalışması çok zorlu ve meydan okuyucu bir çalışmadır; ancak sonuçlarında elde edilen deneyim unutulmazdır.

Müzik Türü Seçenekleri
Klasik müzik, pop, rock, blues, caz, fasıl orkestraları, The Blues Company

Katılımcı: 5-200
Zaman: 120-180 Dk
Kazanımlar:  Takım Çalışması, Özgüven, İletişim,Motivasyon,  Yüksek Enerji

Referans İşler:

GFK

gfk

M3 Works ekibi olarak GFK Şirketi çalışanlarının kurmuş olduğu Turuncu Kafalar Şirket Orkestrası Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin yarışmasına deneyimli eğitmenlerimiz ile yarışmaya hazır hali geldiler. 2 hafta gibi kısa bir süre çalışabilme imkanı bulan Turuncu Kafalar yarışmada finale kadar yükselerek kısa sürelerde bile takım ruhu ile büyük başarılara imza atılabileceğini bir kez daha kanıtlamış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/gfk-sirket-orkestrasi/

Henkel

Henkel

M3 Works moderatörleri tarafından perküsyon eğitimi verilen Henkel Şirket Orkestrası, İstanbul Gelişim Orkestrası öncesinde Swiss Hotel’de Henkel’in Yılbaşı Balosu’nda sahne aldı. M3 Works Moderatörü Gencer Arı’nın liderliğindeki topluluğa M3 Works Orkestrası eşlik etti. Gecede klasik latin parçalarını icra eden topluluk büyük beğeni topladı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/henkel-sirket-orkestrasi-ile-sahne-aldik/

Süre
5dk. - 120dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Özgüven
Takım çalışması
Yüksek Enerji