serbest ritmGün boyunca sürecek oturumlardan oluşan; konser, fuar, festival, piknik, yat gezisi, animasyon, roadshow vb. etkinliklerde marka standınıza / lansmanınıza ilgi çekmek amacıyla yapılacak, potansiyel müşterilerinizin interaktif olarak katılabileceği ritm atölyesi çözümüdür. İnsan sirkülasyonunun olduğu mekanlarda, standınıza sürekli ilgi çekerek katılımcılarla interaktif çalışmalar yapılır. Ritmin kalbinin nerede atacağını siz belirleyin; projenize özel mobil veya sabit serbest ritm atölyenizi biz oluşturalım!

Katılımcı: 5-25

Zaman: 30-40 Dk (Gün içinde sürekli tekrarlanan seanslar. Ör 12:00-19:00 arası her saat başı)

Kazanımlar:  Odağı ilgiyi markaya çekme, Eğlence ortamı oluşturma, İletişim, Yüksek Enerji, Takım Çalışması ve işbirliği, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon

Perküsyon Seçenekleri: Doğu, Latin, Brezilya ve Boomwhackers

YouTube video

Etkiler
• Çeşitliliğin değerini kanıtlar
• Takım ruhu ve uyumu arttırır
• Motivasyon ve başarma duygusunu geliştirir
• Risk almaya teşvik eder

Ne işe yarar? Ne yaparız?

Anında karnaval! Bagetlerle çalınan büyük küçük birçok enstrümanla birlikte samba ritmleri tam bir takım çalışması aksiyonudur. Küçük boy agogo bellerden, şakırtılı zillere, dev surdo bas davullara, her parçası büyük bir etkili yaratır ve gereklidir.
Sambanın gürültürü intro’su, zamanlı duruşları ve senktronize bitişleri çok güçlüdür. İnsanlar yarattıkları bu harika performanstan büyük heyecan duyarlar.

Dahası…

Lütfen bize etkinlik alanının boyutu ile ilgili danışın. İdeali tüm katılımcıların bir çember olarak rahatça oturabilecekleri büyüklükte olmalarıdır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen proje dosyamızı isteyiniz ya da proje websitemizi ziyaret ediniz: www.ritmbox.com

Referans İşler

ETİ Fest

Eti fest

M3 Works, Perküsyon ve Ritm Girls eşliğinde 5 ili kapsayan bir turneye çıktı. Günboyu festival alanında ritm motivasyon atölyesi gerçekleştirdi. Seyircilere dağıtılan Eti ürünleri ile büyük beğeni topladı.
M3 Works, yıl boyunca yaptığı şirket etkinlikleri sonrası, şimdi de üniversitelerin ritmini tutuyor! 09 Mayıs’da başlayan turnede, Mayıs sonuna kadar birçok üniversitede konser verecek olan M3 Works grubu, aynı zamanda interaktif ritm projesi ile üniversitelileri de ritme dahil etti.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/eti-fest-universite-turnesi/

Forum İstanbul Müzik Fabrikası

forum istanbul muzik fabrikasi

M3 Works Ritm Grubu olarak dahil olduğumuz Forum İstanbul 23 Nisan etkinlikleinde bir fabrika ortamı gibi tasarlanan etkinlik alanında çocuklar Müzik Fabrikası’nın sıradışı aletleriyle müzik yapmayı öğrendiler. 4 gün boyunca Tweety, Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı ve arkadaşları ile birlikte olan çocuklar en sevdikleri çizgi karakterlerle tanıştı ve bol bol resim çektirdiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/23-nisan-forum-istanbul-muzik-fabrikasi/