ritm performansM3 Works şirketinize perküsyon eğitiminin, grubunuzla vereceğiniz konserin, ritmin, motivasyonun, takım çalışmasının ve eğlencenin bir arada olduğu interaktif bir proje sunmaktadır.

YouTube video

Performans Atölyesi, kurumunuza özel bir ritm performans grubunun kurulduğu ve bu grubun bir etkinlikte sahne almasına yönelik olarak çalıştırıldığı ritm atölyesi çözümüdür.  5-50 kişilik katılımcı grubunun motivasyonunu arttırmak, birlikte üretmelerini, iletişimlerini kuvvetlendirmelerini ve eğlenerek takım ruhu yaratmalarını amaçlayan Performans Atölyesi’ne kurumunuzdaki yöneticilerden mavi yakalı çalışanlara herkes katılabilir.

Katılımcı: 5-50
Zaman: 60-120 Dk (Ders sayısı artırılarak daha ayrıntılı çalışmalar yapılır)
Kazanımlar:  Takım Çalışması ve işbirliği, İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek Enerji

Perküsyon Seçenekleri: Doğu, Latin, Brezilya ve Boomwhackers

Etkiler

• Enerjiyi ve algıyı arttırır
• Dinleme yeteneğini geliştirir
• Odaklanmayı ve konsantrasyonu artırır
• Grup içindeki kişisel içhuzuru geliştirir

Ne işe yarar? Ne yaparız?

Katılımcılar etkinlik alanına girdiğinde çeşit çeşit, rengarenk latin perküsyon enstrümanlarıyla karşılaşır. Temel ritm bilgilerinin verilmesinin ardından denenmiş ve test edilmiş ritm çalışmalarına basitleştirererek ve eğlenceli bir şekilde başlarız.

Djembeler ve bongolar çalması kolaydır. Otantik ve tok bir sese sahiptir. Katılımcılar kontrollü ses çıkarmayı, soru cevap kalıpları çalmayı ve ritmleri birleştirerek takım halinde kompozisyonun parçası olmayı öğrenirler. Ritm orkestrasının farklı ses ve dinamiklerini algılar ve alkışlarlar. Sonrasında kendilerini grubun vazgeçilmez bir parçası olarak görmeye başlarlar.

Çalışmayı herkesin birbirine bağlı olduğu bir takım performansıyla yüksek enerjili müzikal bir kutlama ile bitiririz.

Dahası…

Lütfen bize etkinlik alanının boyutu ile ilgili danışın. İdeali tüm katılımcıların bir çember olarak rahatça oturabilecekleri büyüklükte olmalarıdır.

Referans İşler

Philip Morris

philip morris

“Philip Morris” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen  Motivasyon Atölyesi’nde ritmbox enstürmanları ile katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. 90 katılımcının yeraldığı çalışmada, takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/philip-morris-ritm-motivasyon-atolyesi/

Peugeot

peugeot

Peugeot çalışanlarına Peugeot Şirket Pikniği dahilinde M3 Works tarafından düzenlenen Ritm Serbest Atölyesi’nde 5 ayrı grupla yapılan perküsyon ve şarkı çalışmaları başarıyla tamamlandı. Gün sonunda gruplar düzenlenen yarışmayla hünerlerini gösterdiler. Kazanan ekip seyircilerin alkışları ile belirlenip Peugeot Genel Müdürü tarafından madalya ile ödüllendirildiler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/peugeot-piknik-etkinligi/