Ritmbox Ritim Atölyesi

ritmbox ritimM3 Works şirketinize perküsyon eğitiminin, grubunuzla vereceğiniz konserin, ritmin, motivasyonun, takım çalışmasının ve eğlencenin bir arada olduğu interaktif bir proje sunmaktadır.

Ritmbox Motivasyon Atölyesi, 10 dakika ile 2,5 saat arasında değişebilen uzunlukta senaryolarla çalışılabilen; toplantı, kongre, piknik vb. yüksek katılımın olduğu organizasyonlara özel, takım çalışması yoluyla motivasyona yönelik ritim atölyesi çözümüdür. Tüm katılımcılara ritim enstrümanları dağıtılır ve hep birlikte müzik yapılır. Hızlı ve etkili!

Perküsyon Seçenekleri

•  Klasik (Darbuka, tef, marakas)
•  Doğu (Darbuka, Bendir, Tef, Tabla)
•  Latin (Cajon, Conga, Tumba, Bongo, Marakas)
•  Brezilya Samba (Surdo, Pandeiro, Rapinique)
•  Asma Davullar
•  Dijital Darbuka

Katılımcı: 5-5000
Zaman: Motivasyon Atölyesi 15-120 dakika. Önerilen 45-60 dk. Performans Atölyesi Yarım Gün. Serbest Atölye Tam Gün.
Kazanımlar: İşbirliği, İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek enerji

Etkiler

• Enerjiyi ve algıyı arttırır
• Dinleme yeteneğini geliştirir
• Odaklanmayı ve konsantrasyonu artırır
• Grup içindeki kişisel iç huzurunu geliştirir

Ne işe yarar? Ne yaparız?
Katılımcılar etkinlik alanına girdiğinde çeşit çeşit, rengarenk doğu perküsyon enstrümanlarıyla karşılaşır. Temel ritm bilgilerinin verilmesinin ardından denenmiş ve test edilmiş ritm çalışmalarına basitleştirererek ve eğlenceli bir şekilde başlarız.

Darbukaları çalması kolaydır. Etnik ve güçlü bir sese sahiptir. Katılımcılar kontrollü ses çıkarmayı, soru cevap kalıpları çalmayı ve ritmleri birleştirerek takım halinde kompozisyonun parçası olmayı öğrenirler. Ritm orkestrasının farklı ses ve dinamiklerini algılar ve alkışlarlar. Sonrasında kendilerini grubun vazgeçilmez bir parçası olarak görmeye başlarlar.

Çalışmayı herkesin birbirine bağlı olduğu bir takım performansıyla yüksek enerjili müzikal bir kutlama ile bitiririz.

Dahası…
Lütfen bize etkinlik alanının boyutu ile ilgili danışın. İdeali tüm katılımcıların bir çember olarak rahatça oturabilecekleri büyüklükte olmalarıdır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen proje dosyamızı isteyiniz ya da proje websitemizi ziyaret ediniz: www.ritmbox.com

Referans İşler

Bosch

bosch
“Bosch Liderlik Sempozyumu”nda M3 Works tarafından düzenlenen Ritm Motivasyon Atölyesi’nde katılımcılarla birlikte yapılan takım çalışması ve motivasyon atölyesi başarıyla tamamlandı. 200 katılımcının yeraldığı çalışmada Bosch şirket logolu Ritmpark İnteraktif Ritm Projesi müzik aletleri katılımcılara hediye edildi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/bosch-ritm-motivasyon-atolyesi/

ATÜ

atu

M3 Works olarak ATÜ ekibi ile gerçekleştirdiğimiz perküsyon atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı.  ATÜ ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber perküsyon çalarak eğlendiler. Bir kez daha gurup çalışmasının önemini kavrayan ATÜ ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber unutulmaz bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/atu-ritm-motivasyon-atolyesi/

A Bank

abank-280-150

M3 Works olarak A Bank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz perküsyon atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. A Bank ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber perküsyon çalarak eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/a-bank-ritm-motivasyon-atolyesi/

Etkinlik Türü
Ritim & Müzik
Süre
45dk. - 60dk.
Katılımcı Sayısı
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
İletişim
İşbirliği
Konsantrasyon
Koordinasyon
Motivasyon
Yüksek Enerji
Videolar