Photo Rally

photo rallyEski İstanbul’un en güzel mekanlarına fotoğrafik bir macera! Efsaneyi kendi kameralarınızla yeniden yaratacaksınız.

Grubunuz takımlara ayrılacak ve her bir takıma daha önceden çekilerek hazırlanmış kartpostalımsı fotoğraflar verilerek bu fotoğrafların aynılarını kendi hayal güçlerine dayanarak tekrar çekmeleri istenecektir.

Rehberleri, haritaları, pusulaları ve tüm ekipmanları takımlara tüm eski İstanbul’u gezmelerinde yardımcı olacaktır.

En güzel fotoğraflar jüri tarafından seçilecek ve ödüllendirilecektir. Tüm fotoğraflar misafirlerimize gösterilmek üzere bastırılacak ve  hediye olarak sunulacaktır.

Katılımcı:
20-500
Zaman: 60-180 dakika
Kazanımlar: İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji

Referans İşler

Novo Nordisk

novo-photo-280-150

M3 Works olarak Novo Nordisk ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Photo Rally Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Takımlara ayrılan Novo Nordisk ekibi Kapalı Çarşı’da harika fotoğraflar çektiler. Takım çalışmasının önemini kavrayan Novo Nordisk ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/novo-nordisk-photo-rally/

Chiesi

 

 

 

 

 

M3 Works olarak Chiesi ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Photo Rally Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Takımlara ayrılan Chiesi ekibi  takım çalışmasının önemini kavrayan, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber imzalarını atmış oldular.

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji