food huntAçlıktan mideniz kazınıyorsa Foodhunt’a hazırsınız!

Katılımcılar için yörenin yemeklerini tatmanın en heyecanlı yolu Foodhunt’tır. Özel kurgulanmış bu yolculukta aç kalmamak ve enfes lezzetler tatmak için görevleri eksiksiz tamamlamalı ve doğru rotayı izlemelisiniz.

Başlangıç, ara sıcaklar, ana yemek, tatlı, mezeler, içecekler gibi o bö

YouTube video

lgede tatmanız gereken tüm lezzetleri bir macera yarışı içerisinde yaşama fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca toplayacağınız gizli tariflerle kendi “Yöresel Yemek Kitabı”nızı oluşturacak ve unutulmaz hatıralar ile ayrılacaksınız.

OYUN VİDEOSU 

Sosyal Sorumluluk: Foodhunt Market
Foodhunt Market ile topladığınız bütün yiyecekler bir yardım kuruluşuna bağışlanır.

Katılımcı: 5-500
Zaman: 60-180 dk
Kazanımlar: Takım Çalışması ve işbirliği, Motivasyon, Buz Kırıcı, Yüksek Enerji

Referans İşler

Ferring

M3 Works olarak Ferring ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Foodhunt etkinliği gerçekleştirdik. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte tadılan lezzetler etkinliğe renk kattı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/ferring-foodhunt/

Daimler

Daimler ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Foodhunt etkinliği gerçekleştirdik. Kıbrıs’da gerçekleştirilen Foodhunt’da 40 kişilik bir katılımcı grubu vardı. Ne yapacaklarından habersiz olan katılımcı grubu brief için bekliyorlardı.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/daimler-foodhunt/

Bureau Veritas:

Merhaba sevgili Bureau Veritas ekibi! Sizler için çok özel bir etkinlik hazırladık: Foodhunt! Bu etkinlikte İstanbul’un leziz yemeklerini tatma şansına sahip olacaksınız. Ama bunun için haritada ipuçlarını takip etmeniz ve görevleri tamamlamanız gerekiyor. Yemeklerin fotoğraflarını çekmeyi ve tariflerini öğrenmeyi de unutmayın. Hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz. Hazır mısınız? O zaman başlayalım!

 

Etkinlik Türü
Outdoor
Süre
60dk. - 180dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
İşbirliği
Motivasyon
Takım çalışması
Yüksek Enerji