M3 Works olarak Ferring ekibi ile birlikte oldukça keyifli bir Foodhunt etkinliği gerçekleştirdik. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte tadılan lezzetler etkinliğe renk kattı.

11 Eylül 2018 Salı günü Sultanahmet’te gerçekleştirilen Foodhunt’da 40 kişilik bir katılımcı grubu vardı. Ne yapacaklarından habersiz olan katılımcı grubu brief için bekliyorlardı. M3 Works asistanları sabahın erken saatlerinde alanlara gidip hazırlıklarını tamamlamıştı. İlk olarak takımlara ayrılan katılımcılar ardından Foodhunt’a başladı. Foodhunt’da her takım kendilerine özel olarak hazırlanmış rotayı takip ediyordu. Gittikleri her noktada onları çeşitli lezzetler bekliyordu. Her noktada yer alan lezzetleri tadıp, görevleri yerlerine getiren katılımcılar bir sonraki noktaya doğru harekete geçiyordu. Foodhunt’da temel amaç birinci bitirmek değildi. Lezzet yarışındaki görevleri eksiksiz yerine getiren takım Foodhunt’ın kazananı oluyordu. Böylece hangi takımın Foodhunt ın kazananı olduğu en son ana kadar bilinmiyordu. Bu nedenle Foodhunt’da heyecan bir an olsun azalmıyordu. Katılımcılar hem takım olmayı öğreniyor hem de lezzet duraklarını bir bir keşfediyordu. Katılımcıların etkinliğin başlarında zorlansalar da daha sonrasında takım halinde hareket etmeye başlayınca doğru strateji ve doğru ilerlemelerle gidecekleri noktayı ve onları bekleyen görevleri daha kolay bir şekilde aşıyorlardı. Herkesin keyifli anlar geçirdiği, enerjinin hiç düşmediği, Foodhunt aktivitesinden katılımcılar mutlu bir şekilde ayrıldı.

M3Works olarak Ferring ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Foodhunt aktivitesi bol lezzetli geçti. Katılımcılar noktaları buldukça farklı tatlardaki yiyecek ve içecekleri tattılar. Türk kahvesinde lokuma, dondurmadan mısıra bir çok tadı hissettiler. Keyifli geçen etkinlikte katılımcılar fotoğraf ve videolar çekerek güne özel hatıra yarattılar.

Yer: Sultanahmet
Tarih: 11/09/2018

YouTube video