istanbul treasure huntŞimdi Macera Zamanı!

Yabancı konuklarımız için yeniden düzenlenmiş bu Define Avı oyununu kısa bir Old City turundan sonra önermekteyiz. İstanbul, Antalya Kaleiçi, Bodrum gibi turistik bölgelerde yapılacak oyun süresince katılımcılar bölgeyi tanırken yerel değerleri de görme fırsatını buluyorlar.* * *iPad veya diğer akıllı cihazlar, telefonlar ile oynadığımız iPad Define Avı veya harita ile pusula kullandığımız klasik Define Avı, takımları tarih, gizem ve büyüleyici bir macera ile zorlu ve heyecan verici bir yolculuğa çıkarır.

Bu harika deneyim, iPad’ler ile katılımcıları bir dizi sorularla, macera puanlarını toplayarak son hedefe yönlendirerek oynanır. Alışılmamış biçimde ilham vererek, katılımcıların birbirleriyle çalışmasını sağlayan, inanılmaz ve benzersiz ortak bir deneyim!

Katılımcı: 20-500
Zaman: 60-180 dakika
Seçenekler: iPad, NFC kod, Stratejik Orienteering
Kazanımlar: Takım Çalışması, İletişim, Motivasyon, Yüksek Enerji

• Sultanahmet, Kapalıçarşı, Beyoğlu, Topkapı Sarayı gibi tarihi yerlerde yapılabileceği gibi, önceden keşif şartıyla dilediğiniz mekanda veya BiNA iÇiNDE yapılabilir

 

 

Referans İşler

IDEXX Laboratories

idexx-treasure-280-150

M3 Works olarak IDEXX Laboratories Amerika ekibi ile İstanbul’da 90 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iPad Define Avı Atölyesinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takım çalışmasının verdiği bütünlük hissiyatıyla hareket eden 10 takım oldukça hızlı haraket ederken; iletişimlerini güçlendirerek birbirlerine destek oldular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/idexx-laboratories-define-avi/

Polpharma

polpharma

M3 Works olarak Polpharma ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Define Avı Atölyesi’nde ilklere imza atıldı. İstanbul’a ilk kez gelen 80 kişilik ekip hem Kapalıçarşı’yı gezip görmüş oldu hem de takım çalışması ile iş arkadaşlıklarını daha güçlü bir bağa dönüştürdüler.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/polpharma-define-avi/

Bain & Company

bain-treasure-280-150

M3 Works olarak Bain & Company Dubai ekibi ile İstanbul’da 125 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz iPad Define Avı Atölyesinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takım çalışmasının verdiği bütünlük hissiyatıyla hareket eden 12 takım oldukça hızlı haraket ederken; iletişimlerini güçlendirerek birbirlerine destek oldular.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/bain-company-qr-kod-define-avi/