M3 Works olarak IDEXX Laboratories Amerika ekibi ile İstanbul’da 90 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz QR Kod Define Avı Atölyesinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takım çalışmasının verdiği bütünlük hissiyatıyla hareket eden 10 takım oldukça hızlı haraket ederken; iletişimlerini güçlendirerek birbirlerine destek oldular.

Defineye ulaşmak için yerine getirmek zorunda oldukları görevleri öğrenmek için bir noktadan diğerine koşan takımlar görevlerini ellerinde bulunan akıllı tabletler, yüksek motivasyon ve takım olma ruhuyla gerçekleştirdiler. Define Avı‘nda yüksek enerji ve motivasyonla yaptıkları yarışın sonunda en hızlı olup görevlerini eksiksiz yerine getiren grup üyeleri defineye ulaşarak sevinç yaşarken diğer takım üyeleri de yarışmanın yaşattığı mutluluk hissiyle firmaya ve birbirlerine olan bağlarını güçlendirdiler.

Yer: İstanbul
Tarih: 28/01/2015

IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı IDEXX Laboratories Define Avı