Müzikal Borular

muzikal borularMüzikal Borular, en temel formlu vurmalı müzik türüdür. Her biri farklı tek bir nota içeren rengarenk tüpler kullanarak, sevilen parçaları soluksuz ve harika çalmamızı sağlayan bu deneyimin, etkisi ve uygulaması heyecan verir.

Her birimizin piyanonun bir tuşu olduğu Müzikal Borular hata kabul etmez! Bu yüzden konsantrasyon ve ekip ruhunu tetikler. Bir kere yakaladınız mı çıkan ritmik müziğin tadına doyum olmaz.

Katılımcı:8-5000
Zaman: 30-100 dakika
Kazanımlar: Buz Kırıcı, Eğlence ve Motivasyon, Yüksek Enerji, Paylaşılan Deneyim, Takım Çalışması

Referans İşler

Glaxo Smith Kline

glaxo

M3 Works olarak GSK ekibi ile gerçekleştirdiğimiz  Müzikal Borular atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. GSK ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup eğitmenlerimiz ile rengarenk Müzikal Borular’ı çalarak eğlendiler. Bir kez daha gurup çalışmasının önemini kavrayan GSK ekibi, renkli ve eğlenceli Müzikal Borular atölyesiyle M3 Works ile beraber unutulmaz bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/gsk-muzikal-borular-atolyesi/

The Dow Chemical Company

dow

M3 Works olarak The Dow Chemical Company ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. The Dow Chemical Company ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup eğitmenlerimiz ile rengarenk Müzikal Borular’ı çalarak eğlendiler. Bir kez daha gurup çalışmasının önemini kavrayan The Dow Chemical Company ekibi, renkli ve eğlenceli Müzikal Borular atölyesiyle M3 Works ile beraber unutulmaz bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/the-dow-chemical-company-muzikal-borular-atolyesi/

Beko

beko

M3 Works olarak Beko ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Beko ekibi takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup eğitmenlerimiz ile rengarenk Müzikal Borular’ı çalarak eğlendiler. Bir kez daha gurup çalışmasının önemini kavrayan Beko ekibi, renkli ve eğlenceli Müzikal Borular atölyesiyle M3 Works ile beraber unutulmaz bir atölyeye imzalarını atmış oldular.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/beko-muzikal-borular-atolyesi/

Etkinlik Türü
Ritim & Müzik
Süre
30dk. - 100dk.
Katılımcı Sayısı
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
Motivasyon
Paylaşım
Yüksek Enerji