body percussionKısa, komik ve muhteşem! Bu etkinlik en basit ve en tuhaf grup ritmi.

YouTube video

Enstrüman yok! Vücudumuzu kullanıyoruz. Kimi zaman metronom çalışıyor, kimi zaman yağmur yağdırıp şimşek çaktırıyoruz. Tabi ki en önemlisi çok eğleniyoruz :)

Vücut perküsyonu, en zorlu katılımcıyı bile neşelendirmek için kullanılan en etkili aktivitedir. Renkli plastik eldivenlerle hayat bulan bu işitsel ve görsel şölen, mizah, ritm ve enerji ile bir takımı birleştirecek ve katılımcıları seminer mesajlarına odaklanmak için hazır hale getirecektir.

Katılımcı: 5-10000
Zaman: 5 ile 45 dakika arası seçebilirsiniz.
Kazanımlar: Buz Kırıcı, Yüksek Enerji, Deneyim Paylaşımı, Konsantrasyon, Eğlence Ortamı Oluşturma

body perc

Referans İşler

Abbott İlaç

M3 Works ekibi olarak Abbott İlaç ekibi ile birlikte Body Percussion aktivitesini gerçekleştirdik. 50 kişiden oluşan Abbott İlaç ekibi oldukça heyecanlıydı. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan katılımcılar bir an önce aktiviteye başlamak istiyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/abbott-ilac-body-percussion/

TEB

Eğitmenimizin hazırlıklarını tamamlamasıyla birlikte Body Percussion aktivitesi resmen başladı. İlk olarak egzersiz yapmaya başlayan katılımcılar Body Percussion aktivitesine devam ediyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/teb-body-percussion/

Bosch

M3 Works ekibi olarak Bosch ekibi ile birlikte Body Percussion aktivitesini gerçekleştirdik. Bosch Bursa fabrikasında gerçekleşen aktiviteye katılım oldukça yoğundu. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan katılımcılar için oldukça farklı bir deneyim gerçekleşecekti. Bir an önce aktiviteye başlamak isteyen katılımcılar eğitmenimizi bekliyordu.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.m3.com.tr/bosch-4-body-percussion/

Etkinlik Türü
Ritim & Müzik
Süre
10dk. - 45dk.
Katılımcı Sayısı
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
1.001-10.000 (Mega Grup)
Kazanımlar
Buz Kırıcı
Eğlence
Konsantrasyon
Paylaşım
Yüksek Enerji