M3 Works ekibi olarak 13 Kasım 2015 Cuma günü Bosch ekibi ile birlikte Body Percussion aktivitesini gerçekleştirdik. Bosch Bursa fabrikasında gerçekleşen aktiviteye katılım oldukça yoğundu. Ne yapacakları hakkında hiçbir fikri olmayan katılımcılar için oldukça farklı bir deneyim gerçekleşecekti. Bir an önce aktiviteye başlamak isteyen katılımcılar eğitmenimizi bekliyordu.

Eğitmenimizin alana gelmesiyle birlikte Body Percussion aktivitesi başladı. Katılımcılara kısa bir program hazırlamış olan eğitmenimiz ardından katılımcılarla birlikte egzersiz yapmaya başladı. Egzersizlerine devam eden katılımcılar ilk anlar da oldukça uyumsuzdu. Fakat motivasyonlarını kaybetmeyen katılımcılar hız kesmeden çalışmaya devam ettiler. Çalışmaya devam eden Bosch ekibi takım olmanın önemini bir kez daha keşfetti. Birlikte hareket etmenin önemini fark eden katılımcılar için Body Percussion aktivitesinin en önemli kuralını keşfetti.

Sona yaklaştıkça heyecanın yükseldiği Body Percussion aktivitesinde katılımcılar vücutlarını kullanarak doğru sesler çıkarmayı öğrenmişti. Koordineli hareket eden Bosch ekibi hiç unutamayacakları anılar yaşadı. Bol bol fotoğraf çektiren katılımcılar hiç unutamayacakları anıları somutlaştırdı.

Yer: Bosch Fabrikası / Bursa
Tarih: 13/11/2015

Bosch 5 Body Percussion Bosch 5 Body Percussion Bosch 5 Body Percussion Bosch 5 Body Percussion Bosch 5 Body Percussion Bosch 5 Body Percussion Bosch 5 Body Percussion Bosch 5 Body Percussion

YouTube video