19 Ağustos 2017 Cumartesi günü Novartis ekibi ile birlikte Müzikal Borular atölyesini gerçekleştirdik. Birbirinden keyifli anlara sahne olan aktivite de heyecan bir an olsun azalmadı. Hep birlikte hareket eden katılımcılar hem eğlenceli hem de öğretici dakikalar geçirdi.

İlk olarak sahneye eğitmenimiz çıktı. Katılımcılara nasıl hareket edeceklerini gösteren eğitmenimiz boruların ne işe yaradığını ve nasıl kullanılması gerektiğini anlattı. Çıkardıkları seslerin uyumlu olmasının en önemli kural olduğu Müzikal Borular atölyesinde katılımcılar gönüllerince eğlendi. Boruların işleyişini kavrayan katılımcılar egzersiz yapmaya başladı. Egzersizlerin önemini fark eden katılımcı grubu hız kesmeden çalışmaya devam etti. Ortaya çıkacak olan kompozisyondan dolayı sıkı bir çalışma programına sahip olmaları gerekiyordu.

Egzersizlerini tamamlayan katılımcılar ardından Müzikal Borular atölyesine geçti. Müzikal Borular atölyesiyle birlikte katılımcılar takım olmayı yeniden keşfetti.

Takım olmanın ve uyumun önemini fark eden katılımcılar unutulmaz dakikalar yaşadı. Birbirinden keyifli anların yaşandığı Müzikal Borular atölyesinde katılımcılar hem doyasıya eğlendi hem de öğrendi. Böylece daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı. Hep birlikte hareket etmenin ve uyumun öneminin farkına varan katılımcılardı.

Yer: İstanbul
Tarih: 19/08/2017

Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi Novartis Müzikal Borular Atölyesi