Logo Tablosu, Big Picture, Büyük Resim

logo tablosuHaydi, her bir takım, işbirliği içinde ve sanatsal becerileri ile bir başyapıt oluştursun! Büyük resmi birlikte görelim!

Logo Tablosu için bir kaç kişiden oluşan takımlar belirlenir. Takımlar fırçaları, boyaları ve tuvalleri ile nasıl çalışmaları konusunda birbirlerinden destek alırlar. Katılımcılar rekabet etmek yerine, iş birliği içinde olmanın başarının bir sırrı olduğunu fark ederler.

Her takım işlerini tamamladığında tuvaller kapalı şekilde toplanır. Ardından, müthiş bir finalle birleştirilmiş dev yapıt karşınıza çıkar.

Katılımcı: 20-500
Zaman: 120-150 Dk
Kazanımlar: Takım Çalışması, Özgüven, İletişim, Yaratıcılık, Motivasyon,
Yüksek Enerji

Logomagnet

logomagnt

Dilerseniz Logo Tablonuzu toplantı öncesi tüm katılımcılara dağıtılacak magnetlerle de yapabiliriz.

Referans İşler

The Dow Chemical Company

dow chemical

Dow çalışanları Logo Tablosu ile ekip çalışmasının önemi bir kez daha vurgularıdar ve iletişimin bu destansı boyuttaki şahesere takviyesi görüldü. DOW Logo Tablosu için 3-4 kişiden oluşan takımlar belirlendi. Takımlar fırçaları, boyaları ve tuvalleri ile nasıl çalışmaları konusunda birbirlerinden destek aldılar. Katılımcılar rekabet etmek yerine, iş birliği içinde olmanın başarının bir sırrı olduğunu fark ederek birlikte çalıştılar. Logo Tablosu ‘nda mükemmel bir sonuç sağlamak için tüm takımlar uyum içinde çalışmak zorundalardır. Her takım işlerini tamamladığında tuvaller kapalı şekilde toplandı ve ardından, müthiş bir finalle birleştirilmiş dev Dow Logo Tablosu ortaya çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/the-dow-chemical-company-logo-tablosu-atolyesi/

Mondi

mondi

Mondi çalışanları Logo Tablosu ile ekip çalışmasının önemini bir kez daha vurguladılar ve iletişimin bu destansı boyuttaki şahesere takviyesi görüldü. Mondi Logo Tablosu için 3-4 kişiden oluşan takımlar belirlendi. Takımlar fırçaları, boyaları ve tuvalleri ile nasıl çalışmaları konusunda birbirlerinden destek aldılar. Katılımcılar rekabet etmek yerine, iş birliği içinde olmanın başarının bir sırrı olduğunu fark ederek birlikte çalıştılar. Logo Tablosu ‘nda mükemmel bir sonuç sağlamak için tüm takımlar uyum içinde çalışmak zorundalardır. Her takım işlerini tamamladığında tuvaller kapalı şekilde toplandı ve ardından, müthiş bir finalle birleştirilmiş dev Mondi Logo Tablosu ortaya çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/mondi-logo-tablosu/

Avea

avea

Avea çalışanları Logo Tablosu ile ekip çalışmasının önemini bir kez daha vurguladılar ve iletişimin bu destansı boyuttaki şahesere takviyesi görüldü. Avea Logo Tablosu için 3-4 kişiden oluşan takımlar belirlendi. Takımlar fırçaları, boyaları ve tuvalleri ile nasıl çalışmaları konusunda birbirlerinden destek aldılar. Katılımcılar rekabet etmek yerine, iş birliği içinde olmanın başarının bir sırrı olduğunu fark ederek birlikte çalıştılar. Logo Tablosu ‘nda mükemmel bir sonuç sağlamak için tüm takımlar uyum içinde çalışmak zorundalardır. Her takım işlerini tamamladığında tuvaller kapalı şekilde toplandı ve ardından, müthiş bir finalle birleştirilmiş dev Avea Logo Tablosu ortaya çıkmış oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/avea-logo-tablosu/

Etkinlik Türü
Indoor
Süre
120dk. - 150dk.
Katılımcı Sayısı
2-10 (Küçük Grup)
11-100 (Orta Grup)
101-1.000 (Büyük Grup)
Kazanımlar
İletişim
Motivasyon
Özgüven
Takım çalışması
Yaratıcılık